امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100731
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، ایرج محمد خانی بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به چگونگی دستگیری دوست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، ایرج محمد خانی بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به چگونگی دستگیری دوست خیانت‌کار اظهار کرد: پرونده فردی که با سوءاستفاده از اعتماد دوست خود حساب اینترنتی او را خالی کرده بود به پلیس فتا ارجاع داده شده است. کارآگاهان پلیس فتا موفق شدند عامل برداشت اینترنتی غیرمجاز که فردی 23 ساله اهل و ساکن رشت بود را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی او را دستگیر کنند.

رئیس پلیس فتای گیلان با بیان اینکه فرد متهم به ارتکاب جرم خود اعتراف کرد، یادآور شد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

وی از شهروندان خواست تا در حفظ و نگهداری کارت خود نهایت دقت را داشته باشد و به هیچ عنوان کارت عابر بانک خود را در اختیار دیگران نگذارد.

محمدخانی با اشاره به اینکه شهروندان رمز خود را روی کارت بانکی الصاق نکنند، یادآور شد: شهروندان از رمزی که به راحتی قابل حدس زدن باشد استفاده نکنند.

وی فعال کردن سامانه پیامکی (SMS BANK) حساب بانکی را مهم خواند و خاطرنشان کرد: با فعال شدن این سامانه دارنده حساب از میزان برداشت‌های غیرمجاز خود در اسرع وقت آگاه می‌شوند.
انتهای پیام/2300/خ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها