امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100734
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
سید مهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره نظارت برخی از اعضای شورای شهر در روزنامه همشهری، اظهار داشت: این روزنامه یک نقش فرابخشی دارد ...

سید مهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره نظارت برخی از اعضای شورای شهر در روزنامه همشهری، اظهار داشت: این روزنامه یک نقش فرابخشی دارد و باید مباحث مربوط به مدیریت شهری و بحث‌های اجتماعی و زندگی شهری و روستایی را در سطح جامعه‌ای که مبتنی بر اصول، ارزش‌ها و مبانی اسلامی و ایرانی است ترویج دهد.

وی ادامه داد: این روزنامه نقاط ضعف و قوت زیادی دارد که نتوانسته آنطور نسبت به آموزش شهروندی و اخلاق شهروندی در سطح جامعه بپردازد.

هاشمی با اشاره به اینکه روزنامه همشهری آنطور که مورد انتظار بوده عمل نکرده است، گفت: حتی‌الامکان این روزنامه باید از موضع‌گیری و مباحث سیاسی دور نگه داشته شود تا بتواند به رسالت واقعی خود عمل کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما نباید با بحث‌ها و جناح‌های مختلف سیاسی به این روزنامه باز شود فارغ از تفکرهای مختلف با رسالت‌های اصلی این روزنامه منافات دارد.

عضو مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مشکلاتی در روزنامه همشهری وجود دارد باید آسیب‌شناسی شود و در واقع اصلاحاتی در آن صورت بگیرد تا اشکالات رفع شود نه اینکه با ورود اعضایی که نگاه آنها پیش از اصلاح؛ مدیریت سیاسی است به خواسته‌های آنها عمل شود و ما را با مشکلات و چالش‌های بیشتری مواجه کند.

وی تأکید کرد: بنابراین شورای اسلامی باید مطالبات و خواسته‌های خود را در چارچوب‌های مورد انتظار ابلاغ و نظارت عالیه داشته باشد و در صورتی که مدیریت شهری کوتاهی داشته است از طریق ابزارهای لازم آن را پیگیری کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها