امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100735
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از لنگرود، حسین نیک‌فرد بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی این شهرستان وقوع چند فقره سرقت از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از لنگرود، حسین نیک‌فرد بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی این شهرستان وقوع چند فقره سرقت از منازل ویلایی در این شهرستان را موجب دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی لنگرود با بیان اینکه ماموران با تحقیقات پلیسی موفق شدند سرنخی از یکی از سارقان به دست آورند، تصریح کرد: ماموران او را در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه دو مرد و یک زن در زمینه این پرونده دستگیر شدند، تصریح کرد: با دستگیری این سارق هویت همدستانش برای پلیس برملا شد.

نیک‌فرد با بیان اینکه سارقان بیشتر لوازم سرقتی با ارزش را در باغچه در زیر خاک مدفون کرده بودند، یادآور شد: با تیزبینی پلیس این اقلام کشف شد.

به گفته وی، در بازرسی از مخفیگاه این متهمان شش حلقه النگو، 10 دستگاه گوشی تلفن همراه، مقداری مواد مخدر شیشه و بخشی از دیگر اقلام سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی لنگرود با بیان اینکه سارقان تاکنون به سه فقره سرقت اعتراف کرده‌اند، تصریح کرد: ارزش اقلام سرقتی کشف شده بیش از 100 میلیون ریال بوده است.

وی متذکر شد: تحقیقات تکمیلی پلیس تا کامل شدن جزئیات پرونده ادامه دارد.
انتهای پیام/2300/ت20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار