امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100736
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کلیبر، ناصر جامی بعد از ظهر امروز در تشریح این خبر به خبرنگاران گفت: به دنبال وصول گزارشی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کلیبر، ناصر جامی بعد از ظهر امروز در تشریح این خبر به خبرنگاران گفت: به دنبال وصول گزارشی مبنی بر فعالیت شخصی به هویت «الف ـ ن» در زمینه تهیه و پخش مواد مخدر مراتب در دستور کار قرار گرفته و در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی فرد مورد نظر توسط ماموران پاسگاه «آبش احمد» دستگیر شد.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: با دستگیری نامبرده مقداری مواد مخدر از نوع تریاک و دو فقره چک پول تقلبی 500 هزار ریالی کشف شد.

 فرمانده انتظامی کلیبر تصریح کرد: با انتقال وی به مقر انتظامی، نامبرده همدست خود به نام «ی ـ ع» را در تهیه چک پول‌های تقلبی معرفی کرد.

وی افزود: ماموران پس از اخذ دستور قضایی برای دستگیری متهم دوم به محل سکونت وی اعزام شدند ولی نامبرده با رؤیت خودرو پلیس اقدام به فرار کرد.

جامی افزود: متهم در تعقیبی نفس‌گیر در حال فرار دستگیر شده و در بررسی و بازدید از جیب وی چهار فقره چک پول تقلبی 500 هزار ریالی کشف شد.

فرمانده انتظامی کلیبر‌ اظهار کرد: با دستگیری این دو نفر و مراجعه شخص دیگری با در دست داشتن چک پول تقلبی به پاسگاه و تایید اظهارات وی مبنی بر دریافت چک پول تقلبی از افراد دستگیر شده، متهمان به منظور سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شدند.
انتهای پیام/60001/ش20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار