امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100740
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مؤسسه فرهنگی هنری روایت صبح به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد جهت تقویت و توسعه جبهه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مؤسسه فرهنگی هنری روایت صبح به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد جهت تقویت و توسعه جبهه رسانه‌ای انقلاب طرح آموزش جامع روزنامه‌نگاری را در سطوح مختلف و با حضور اساتید مجرب و متعهد در دو دوره عمومی و اختصاصی، پس از گزینش متقاضیان به شرح زیر برگزار می‌کند:

سطح یک
دروس عمومی شامل:
1- خبر نویسی
2- مصاحبه
3- گزارش خبری
4- مقاله ویادداشت تحلیلی
5- عکاسی خبری
6- صفحه آرایی
7- سوژه‌یابی و سوژه پردازی

دروس اختصاصی شامل:
1- جریان شناسی دولت ها واحزاب سیاسی
2- آشنایی با اندیشه های امام (ره)
3- جریان شناسی رسانه های پس از انقلاب
4- جریان‌شناسی رسانه‌های مجازی
5- حقوق رسانه
6- اخلاق رسانه

این طرح به مدت 89 ساعت آموزشی، طی دو ماه برگزار خواهد شد و اساتید مجرب و متعهدی چون دکتر فیروز اصلانی، ابراهیم حاجی محمدزاده، محمد ایمانی، مرتضی هرندی، تقی دژاکام، وحید یامین‌پور، پیام فضلی‌نژاد، حسین شمسیان، رضا صادقیان، محمود عبدالحسینی و ... روایت صبح را در این طرح همراهی خواهند کرد. گفتنی است به شرکت‌کنندگان گواهی پایان دوره اعطا و برگزیدگان دوره نیز جهت همکاری به رسانه‌های جبهه فرهنگی انقلاب معرفی خواهند شد.
هزینه طرح برای هر نفر یکصد هزار تومان خواهد بود و برای اقشار مختلف مانند خانواده شهدا، دانشجویان، طلاب، بسیجیان و ... تا 50 درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به قسمت ثبت‌نام تارنمای r-sobh.ir و تکمیل اطلاعات مربوطه آمادگی خود را جهت حضور در دوره اعلام نمایند. آخرین مهلت ثبت‌نام 20/5/93 می‌باشد. بدیهی است ظرفیت این طرح محدود و الویت با واجدین شرایط خواهد بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها