امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100742
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه مصری «الیوم السابع»، منابع آگاه دیپلماتیک اعلام کردند که فشارهایی از سوی مصر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه مصری «الیوم السابع»، منابع آگاه دیپلماتیک اعلام کردند که فشارهایی از سوی مصر و آمریکا برای شرکت رژیم صهیونیستی در مذاکرات مربوط به اعلام آتش بس در غزه وارد شده است.
مذاکرات برای اجرای طرح آتش بس مصر که به طرح صلح معروف شده از امروز با حضور هیأت فلسطینی به نمایندگی از جنبش حماس در قاهره آغاز شده است و روز گذشته تل‌آویو اعلام کرده بود که در این مذاکرات حضور پیدا نخواهد کرد و هماهنگی های لازم را با قاهره انجام می‌دهد.
منابع دیپلماتیک به روزنامه الیوم السابع اعلام کرده‌اند که «فرانک لوینستین» فرستاده ویژه آمریکا به خاورمیانه از روز گذشته با تل‌آویو در ارتباط بوده تا موضع آنها را درباره حضور در مذاکرات تغییر دهد و ممکن است طی چند ساعت آینده موضع رژیم صهیونیستی تغییر کند.
پیشتر هیأت جنبش حماس برای مذاکره درباره طرح مصر برای آتش بس در غزه به ریاست «عزت الرشق» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس که از دوحه سفر کرده بودند وارد قاهره شدند.
انتهای پیام/ب 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها