امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100745
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سامی ابوزهری سخنگوی حماس درباره نظامی مفقود شده صهیونیست گفت: سازمان ملل و آمریکا روایت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سامی ابوزهری سخنگوی حماس درباره نظامی مفقود شده صهیونیست گفت: سازمان ملل و آمریکا روایت صهیوینستی درباره لغو آتش بس را تکرار کردند.از جامعه بین الملل و دولت واشنگتن می‌خواهیم که به اشتباه خود درباره رژیم اشغالگر که منجر به کشتار رفح شد، اعتراف کنند.

وی با اشاره به اینکه بان کی مون دبیر کل سازمان ملل در ریخته شدن خون شهیدان و کودکان در غزه شریک است، تصریح کرد که این تحولات غزه صداقت حماس و دروغگو بودن رژیم اشغالگر را را اثبات کرده است.

سخنگوی حماس با بیان اینکه بان کی مون باید از مردم فلسطین عذرخواهی کند، و افزود: توطئه بین المللی درباره غزه اراده ملت فلسطین را نمی‌شکند و مقاومت به دفاع از ملت ادامه می‌دهد.

ابوزهری درباره نظامی صهیونیست مفقود شده نیز اظهار داشت که صهیونیست ها اعلام کردند که این سرباز ربوده شده و اکنون مدعی هستند که کشته شده است که این نشان دهنده دروغ بودن ادعاهای اشغالگران است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها