امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100756
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در حالی‌که عملیات‌های تروریستی گروه تکفیری داعش در ریف شمالی و شمال شرقی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در حالی‌که عملیات‌های تروریستی گروه تکفیری داعش در ریف شمالی و شمال شرقی سوریه ادامه دارد، خبرهایی از نقشه جدید این گروه تکفیری به گوش می‌رسد که قصد دارد، آن را در این مناطق و به طور مشخص در شهر حسکه پیاده کند.

براساس این گزارش‌ها هم اکنون عملیات‌های اصلی گروه تکفیری داعش بر تسلط بر مناطق شرقی سوریه متمرکز شده و دلیل این امر تلاش چندین باره این گروه برای تصرف شهر حسکه با وجود شکست‌های مکرر و پی در پی در این امر است.

بنابر اظهار یک منبع میدانی سوری، گروه تکفیری داعش قصد دارد، عملیات‌های تروریستی – امنیتی در داخل شهر حسکه به اجرا بگذارد که از جمله آنها می‌توان به بمبگذاری در بناها و مقرهای حکومتی و دولتی و حتی امنیتی و بازارهای عمومی و مردمی در این شهر اشاره کرد.

این منبع میدانی هدف از این عملیات‌ها را ایجاد هرج و مرج و آشوب در داخل شهر و فروپاشی آن از درون عنوان کرد تا به این طریق امکن تسلط این گروه تکفیری بر شهر فراهم شود.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها