امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100760
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شکست‌ها و ناکامی‌های گروه‌های مسلح تروریستی مستقر در حلب که چند روز پیش اعلام ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شکست‌ها و ناکامی‌های گروه‌های مسلح تروریستی مستقر در حلب که چند روز پیش اعلام کردند، نبرد جدیدی را تحت عنوان «غزوه هفتم برای نفوذ به بخش غربی حلب» آغاز کرده‌اند، همچنان ادامه دارد.

در این ارتباط یک منبع میدانی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کرد که ارتش سوریه بار دیگر وضعیت هجومی به خود گرفته و حلقه امنیتی خود پیرامون کوی‌های غربی شهر حلب را که در کنترل دارد، مستحکم‌تر کرده و تحرکات گروه‌های تروریستی را که وادار به عقب‌نشینی از مناطق پیرامونی این کوی‌ها شده‌اند، به دقت زیر نظر دارد.

این منبع میدانی در ادامه تاکید کرد: در حالی‌که گروه‌های مسلح چند روز پیش اعلام کردند، نبرد هفتم خود را با هدف نفوذ به کوی‌های غربی شهر حلب آغاز می‌کنند، بروز اختلافات میان سرکردگان این گروه‌ها درباره نقشه حمله به ویژه میان سه گروه تروریستی موسوم به «ارتش مجاهدین» و «جنبش نور الدین الزنکی» و «تجمع أنصار خلافت» تمام تلاش‌های آنها را با شکست مواجه کرد.
منبع مذکور با بیان اینکه این اختلافات منجر به رویارویی مسلحانه بین این گروه‌های تروریستی شده است، تاکید کرد که این غزوه در عمل با شکست مواجه شده است.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار