امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100770
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، «محمد صبیح»، معاون دبیر کل اتحادیه عرب در امور فلسطین و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، «محمد صبیح»، معاون دبیر کل اتحادیه عرب در امور فلسطین و اراضی اشغالی امروز با هیئتی از جمهوری آفریقای جنوبی نشستی را برگزار کرد که شامل فرستاده‌های جاکوب زوما، رئیس جمهور آفریقای جنوبی به فلسطین و سرزمین‌های اشغالی بود.

محمد صبیح پس از این دیدار تصریح کرد: هیئت آفریقای جنوبی در سفر دوره ای خود با وزیر خارجه فلسطین، مقامات اسرائیلی و «سامح شکری» وزیر خارجه مصر دیدار کرد و مایل به ملاقات با اتحادیه عرب قبل از سفر به دوحه برای دیدار با مقامات حماس بود.

هیئت آفریقای جنوبی در دیدار با محمد صبیح بر خواسته کشورش مبنی بر ضرورت آتش بس در نوار غزه و رفع همه انواع محاصره ملت فلسطین در نوار غزه تاکید کرد :محاصره غزه نقض حقوق بین المللی است و مقامات اشغالگر باید آن را کاملا رفع کنند.

معاون دبیر کل اتحادیه عرب گفت که هیئت آفریقای جنوبی با طرف های ذیربط شامل مصر، طرف های منطقه ای و بین المللی برای توقف جنگ و بازگشت به مذاکراتی جدی تلاش می کند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار