امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100776
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه «القدس الاخباریه»، «سامی ابو زهری» سخنگوی حماس صبح دوشنبه در واکنش به اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه «القدس الاخباریه»، «سامی ابو زهری» سخنگوی حماس صبح دوشنبه در واکنش به اعلام آتش‌بس موقت از سوی رژیم‌صهیونیستی، گفت این اقدامی یکجانبه است و الزامی برای نیروهای مقاومت به همراه ندارد.

ابو زهری همچنین تأکید کرد که این اقدام با هدف «منحرف کردن توجهات از جنایات» اخیر صورت گرفته و حماس به نیروهای خود اعلام کرده است که به این آتش‌بس اعتماد نداشته و محتاطانه عمل کنند.

رژیم‌صهیونیستی بامداد دوشنبه خواستار برقراری آتش‌بس 7 ساعته در نواز غزه شد. بنا بر اعلام تل‌آویو، این آتش‌بس از ساعت 10 صبح به وقت محلی، در تمام نقاط غزه به جز شرق رفح، برقرار می‌شود. صهیونیست‌ها روز شنبه آتش‌بس 72 ساعته‌ای را که از سوی سازمان ملل اعلام شده بود، به بهانه اسارت یک سرباز خود، نقض کرده و منطقه رفح را مورد حمله گسترده قرار دادند. در حملات روز شنبه بیش از 100 فلسطینی به شهادت رسیدند.

روز یکشنبه نیز هدف قرار گرفتن یک مدرسه دیگر سازمان ملل در غزه، به انتقادات گسترده جهانی حتی از سوی سازمان ملل و آمریکا منجر شد. منابع فلسطینی، اعلام آتش‌بس اخیر را تلاشی برای پایان انتقادات از این حمله، ارزیابی کرده‌اند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها