امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100779
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، بر اساس برنامه اعلام شده معاونت فرهنگی، برنامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، بر اساس برنامه اعلام شده معاونت فرهنگی، برنامه گفت‌و‌گو محور «سلام زائر» روز سه شنبه از ساعت 19 و 30 دقیقه با حضور کارشناس مهدویت حجت الاسلام موسوی نسب برگزار می‌شود.

مراسم قرائت دعای توسل از ساعت21 با بیان احکام حجت الاسلام افتخاری آغاز می‌شود. پس از آن و در ساعت 21 و 15 دقیقه حجت الاسلام نظری منفرد سخنرانی خواهد کرد و دعای توسل در ساعت 22 توسط آقای سید مهدی میرداماد قرائت می‌شود.

مراسم قرائت دعای کمیل این هفته بعد از نماز جماعت با قرائت زیارت وارث آغاز می‌شود. سخنران این مراسم حجت الاسلام سید رضا مدرسی خواهد بود و دعای پر فیض کمیل توسط آقای محسن طاهری قرائت می‌شود.

مراسم قرائت دعای ندبه در روز جمعه و از ساعت 6 صبح با قرائت دعای عهد آغاز می‌شود. پس از آن در ساعت 6 و 20 دقیقه حجت الاسلام واضحی سخنرانی خواهد کرد و در ساعت 7 حجت الاسلام شهیدی دعای ندبه را قرائت خواهد کرد.

مراسم قرائت دعای سمات این هفته نیز از ساعت 18 و 45 دقیقه با قرائت زیارت آل یاسین آغاز می‌شود. سخنران این مراسم حجت الاسلام شریفی صادقی خواهد بود و دعای سمات توسط آقای حسین حقی قرائت می‌شود.
انتهای پیام/2258/ل/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها