امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100781
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ حجم و شدت جنایات رژیم صهیونیستی در حمله اخیرش به مردم بی‌دفاع و بِیگناه غزه در حدی بود که در کشورمان باعث تحرک ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ حجم و شدت جنایات رژیم صهیونیستی در حمله اخیرش به مردم بی‌دفاع و بِیگناه غزه در حدی بود که در کشورمان باعث تحرک بی‌سابقه‌ای بین شاعران شد و شعرهای بسیاری در مظلومیت غزه و محکومیت رژیم صهیونیستی سروده شد. بسیاری از این شعر توسط خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس منتشر شد و بسیاری دیگر نیز در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های مربوط به شعر و شاعران بازتاب داشت.

یکی از سایت‌هایی که به طور مرتب درباره غزه شعر داشت، سایت شاعران پارسی زبان بود و نتیجه این فعالیت‌ها این شد که هم اینکه کتابی الکترونیکی از اشعار شاعران برای غزه منتشر شده است.

این کتاب « انتفاضه شعر» نام دارد و در 84 صفحه گردآوری شده است. در این کتاب از 40 شاعر، حدود 60 شعر آمده است که می‌توان در میان شاعرانی که شعرشان در این مجموعه آمده به افرادی چون محمدجواد آسمان،‌ معصومه مهری قهفرخی،‌ علی سلیمانی،‌ علیرضا حکمتی، امیر سیاه پوش،‌ عباس خوش‌عمل کاشانی،‌ نغمه مستشار نظامی، علیرضا قزوه،‌ مصطفی پورکریمی، عبدالرحیم سعیدی راد، حسین سنگری،‌ رضا نیکوکار و... اشاره کرد.

این کتاب در سایت شاعران پارسی زبان و از طریق این لینک قابل دریافت است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها