امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100788
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، ابراهیم داروغه‌زاده معاون فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی که مسئولیت‌های مختلف مدیریتی در حوزه فرهنگ و سینما را دارد یکی ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، ابراهیم داروغه‌زاده معاون فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی که مسئولیت‌های مختلف مدیریتی در حوزه فرهنگ و سینما را دارد یکی از مدیران فرهنگی پرشماری است که ازجمله کارمندان رسمی صدا و سیما به حساب می‌آید و به همین دلیل صدا و سیما هفته گذشته طی نامه‌ای خواستار بازگشت او به محل کار خود در رسانه ملی شد.

بر اساس این گزارش، این نامه هفته گذشته به مسئولان فارابی ارسال شد و از آنجایی که یک مدیر نمی‌تواند همزمان در 2 ارگان دولتی مسئولیت اجرایی داشته باشد اوایل هفته جاری داروغه‌زاده مجبور به ترک سمت خود به عنوان معاون فرهنگی فارابی شد و به محل کار خود در صدا و سیما بازگشته است.

داروغه‌زاده که سابقه مدیرعاملی مؤسسه رسانه تصویری را در کارنامه خود دارد در سا‌ل‌های اخیر به عنوان تهیه‌کننده رسمی تلویزیون در شبکه‌های سلامت و ورزش برنامه‌‌سازی می‌کرد و با خروج او از فارابی در حال حاضر مهدی مسعودشاهی قائم مقام فارابی با حفظ سمت سرپرست معاونت فرهنگی است تا فرد مناسبی برای نشستن بر روی صندلی معاونت فرهنگی فارابی انتخاب شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها