امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100791
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 96
محمدهادی عسگری مدیر انتشارات حدیث راه عشق در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به چهار عنوان از کتاب‌های ...

محمدهادی عسگری مدیر انتشارات حدیث راه عشق در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به چهار عنوان از کتاب‌های منتشر شده و در دست انتشار این موسسه اشاره کرد و گفت: کتاب «نمودار درختی سرفصل‌های ازدواج» عنوان کتابی است که مهم‌ترین عناوینی که یک مشاور و یا سخنران در حوزه ازدواج به آنها نیاز دارد در آن طرح شده است. چاپ اول این کتاب در شمارگان 1100 نسخه و با قیمت 5000 تومان روانه بازار کتاب شده است.

وی افزود: سه کتاب نیز در مراحل چاپ است که به زودی روانه بازار نشر خواهد شد. کتاب «عیش و معاش» که توسط امیرحسین بانکی‌پور فرد نگاشته شده در رابطه با سبک زندگی اقتصادی در خانواده است و به تأثیر سبک زندگی اسلامی در شکوفایی اقتصاد خانواده می‌پردازد که تا ماه آینده روانه بازار کتاب خواهد شد.

کتاب «بنویس برای من» عنوان دیگر کتابی است که از سوی انتشارات حدیث راه عشق و به قلم اشرف السادات فتحی و مهرناز سطوت منتشر خواهد شد که نحوه ارتباط نوشتاری میان زوجین به صورت نامه و سایر روش‌های نوشتاری را بیان نموده است.

عسگری گفت: کتاب «خطبه‌های نور» کتابی است که خطبه‌های آیت‌الله شوشتری با مضامین عرفانی را در بر می‌گیرد که به زودی در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها