امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100798
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیرزاده مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاونت  با اشاره به راه  اندازی کارگروه تخصصی بازبینی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیرزاده مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاونت  با اشاره به راه  اندازی کارگروه تخصصی بازبینی جشنواره ها و جوایز ادبی گفت: با تصویب برون سپاری فعالیت های قابل اجرا در مجموعه های تخصصی از سوی این کارگروه و موافقت معاون امور فرهنگی، این فعالیت ها از سوی ‫بنیاد شعر و ادبیات داستانی برگزار می شود.

وی هدف از این اقدام را توزیع مناسب برنامه ها در زیر مجموعه های مرتبط ، کیفی سازی برنامه ها کاهش هزینه ها و هم افزایی مناسب در انجام برنامه های فرهنگی اعلام کرد و افزود: تمامی این اقدامات در راستای محقق شدن رویکردهای جدید وزارت متبوع در برون سپاری فعالیت ها صورت می گیرد.

امیرزاده گفت: نظارت عالیه معاونت امور فرهنگی بر حسن اجرای این فعالیت ها همچنان با قوت ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به ماموریت های جدید ابلاغی معاونت امور فرهنگی به بنیاد مذکور گفت: ‫بنیاد شعر و ادبیات داستانی پس از ارائه طرح های پیشنهادی درخصوص این سه فعالیت مهم فرهنگی از حمایت های لازم جهت اجرای مطلوب برنامه ها برخوردار می شود.

پیش از این برگزاری جشنواره بین المللی شعر فجر از سوی معاونت امور فرهنگی و جوایز ادبی جلال آل احمد و پروین اعتصامی از سوی موسسه خانه کتاب ایران صورت می گرفت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها