امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10080
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۸
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 50 هزار تن از زغال سنگ کک‌شو شرکت پروده طبس به صورت نقدی عرضه خواهد ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 50 هزار تن از زغال سنگ کک‌شو شرکت پروده طبس به صورت نقدی عرضه خواهد شد.

بر اساس این گزارش، این عرضه پنجم خرداد ماه در بازار بین‌المللی بورس انرژی به صورت نقدی و به طور فله‌ای انجام خواهد شد.

شرایط پرداخت وجه معامله به صورت نقدی که (10 درصد بهای تقریبی معامله باید به عنوان پیش‌پرداخت قبل از انجام معامله توسط خریدار پرداخت شود)، خواهد بود.
بر اساس شرایط اعلامی توسط فروشنده، باید خریدار به منظور تحویل کالا حداقل 25 هزار تن از محموله را خریداری کند؛ زمان تحویل کالا از تاریخ هفتم خرداد ماه آغاز شده و خریدار ‌باید حداکثر ظرف مدت 75 روز کالا را از محل تحویل حمل و پس از تحویل هر بار 12 هزار و 500 تنی به شرکت سپرده‌گذاری اعلام کند.
در این عرضه حداقل تغییر قیمت سفارش یک سنت خواهد بود که در این میان محدودیتی برای معادله کل عرضه وجود ندارد، در ضمن نرخ دلار بر مبنای نرخ اعلامی اتاق مبادلات ارزی در روز معامله محسوب می‌شود.
بر اساس این گزارش، قیمت پایه زغال سنگ کک‌شو هر تن 147 دلار ایالات متحده آمریکا تعیین شده است که حداقل خرید برای آن 20 تن بدون حد نوسان قیمتی خواهد بود.
انتهای ییام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها