امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100812
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش اول که «میز کار نویسنده» نام دارد، با حضور هشت نمایشنامه‌نویس برگزار می‌شود و هر شب یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش اول که «میز کار نویسنده» نام دارد، با حضور هشت نمایشنامه‌نویس برگزار می‌شود و هر شب یک نویسنده، بخش‌هایی از تازه‌ترین اثر خود را برای حاضران می‌خواند. حمیدرضا آذرنگ، حمید امجد، محمد امیر یاراحمدی، حسین پاکدل، محمد چرم‌شیر، آرش عباسی، افروز فروزند و علیرضا نادری، نویسندگانی هستند که در این بخش جدیدترین متن‌های خود را به صورت نمایشنامه‌خوانی ارائه می‌کنند.
بخش دوم با عنوان «صدای نسل تازه» نیز هر شب به اجرایی از پروژه «کارناوال انفعال» اختصاص دارد. «کارناوال انفعال»، محصول کارگاه نمایشنامه نویسی نغمه ثمینی است که برای گروهی از دانشجویان ادبیات نمایشی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار شده و حاصل آن نگارش چند نمایشنامه به قلم این دانشجویان است.
در کنار گروه‌های «کارناوال انفعال» یک گروه جوان دیگر به سرپرستی رضا شاه‌بداغی دیگر هنرمند جوان تئاتر، اثر خود را نمایشنامه‌خوانی می‌کنند.
«7 شب‌ نمایشنامه‌خوانی» از  روز دوشنبه 20 تا یکشنبه 26 مرداد، هر روز ساعت 18 در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها