امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100814
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد اللهیاری معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ابتدای این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد اللهیاری معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ابتدای این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته توسط  علی فریدونی در اداره کل تامین منابع، اظهار داشت: هرچند طول مدت فعالیت دکتر فریدونی در اداره منابع کوتاه بود اما تجربه و عملکرد خوبی داشتند.

اللهیاری در ادامه در معرفی مدیر کل جدید افزود: علی رمضانی از نیروهای فعال و فرهنگی است که سالهاست در این حوزه مشغول به کار هستند. وی در مجلات و نشریات مختلفی مسئولیت های مختلف داشته اند و مطالب گوناگونی را نیز در طول سال های گذشته در جراید به رشته تحریر در آورده اند. حضور در کانون اندیشه جوان، ریاست بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و دانشکده علوم پزشکی و معاون فرهنگی انتشارات سروش از دیگر سوابق اجرایی وی  بوده است.

وی با اشاره به دعوتش از رمضانی برای همکاری در مجموعه نهاد کتابخانه های عمومی کشور،‌ تصریح کرد: نیروهای جوان خوب و متعهدی در اداره کل تامین منابع نهاد وجود دارند که با حضور علی رمضانی و کمک همکاران عزیز در این قسمت ان شاء الله کاستی های موجود رفع خواهند شد.

محمد بهرامی مدیرکل حوزه دبیرکل نهادکتابخانه های عمومی کشور نیز در بخش دیگری از این مراسم به نمایندگی از علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر فریدونی، گفت: در مجموعه های فرهنگی همدلی عامل رشد و جدایی و رخوت عامل شیطان است. اداره کل تامین منابع جایگاه ویژه و خاصی در معاونت توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد دارد و باید همدلی و همکاری در دوره جدید نیز همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانیم به مقاصد عالیه دست پیدا کنیم. به همین خاطر من برای علی رمضانی در این سمت آرزوی توفیق و موفیقت می کنم.

دکتر فریدونی مدیرکل سابق تامین منابع نهاد نیز در این مراسم عنوان کرد: تجربه سال ها با کتاب بودن و در این فضا کار کردن این را برایم آشکار کرده است که وجود کتاب خوب در کتابخانه ها یک ارزش افزوده محسوب می شود که می تواند باعث خوانده شدن کتاب های دیگر و همچنین ورود اعضای بیشتر به کتابخانه ها شود.

وی همچنین افزود:‌ در این مدت کوتاهی که من در اداره کل تامین منابع حضور داشتم همه را همدل و با آگاهی، دانش و انگیزه دیدم و برایشان در ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم.

علی رمضانی مدیرکل جدید تامین منابع نهاد نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: از اینکه در میان دوستانی هستم که اهل فرهنگ هستند بسیار خوشحالم و از خداوند متعال می خواهم که کارم را تا زمانی که در این حوزه فرصت خدمت دارم  به مثابه عبادت بپذیرد.

وی در ادامه افزود: کار کردن با جمع جوان فواید فراوانی دارد. از خداوند می خواهم که با روحیه جوانی و سخت کوشی بتوانیم رضایت خدا و اولیای خدا را جلب کنیم.

رمضانی با اشاره به فعالیت های مثمر ثمر مدیران پیشین اداره کل تامین منابع اظهار داشت: وظیفه من است کارهای خوبی که در دوره آقایان حسنی، علوی ودکتر فریدونی در این اداره کل انجام شده را حفظ و تقویت کنم و احتمال بروز خطا را کم و مشکلات را اصلاح کنم تا بتوانیم گام های بعدی را با موفقیت برداریم.

مدیرکل تامین منابع نهاد با تاکید بر لزوم توجه به گذشته و تلاش مضاعف در حرکت به سمت مقصود یادآور شد: من از دل ناشران کشور می آیم و شما هم از دریچه نهاد با ناشرین در ارتباط هستید. همانطور که می دانید بیشترین دغدغه ناشران رساندن محصولاتشان به دست مخاطبان است، فلذا مهم ترین کار اداره کل تامین منابع، برقراری عدالت در دسترسی مخاطبان به کتاب است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: هر کسی در هر جایگاه و رتبه ای که قرار دارد باید وظایف سازمانی خودش را انحام بدهد تا با همدلی و کمک یکدیگر بتوانیم به اهدافمان برسیم.

در پایان جلسه لوح تقدیری که به پاس قدردانی از زحمات دکتر  فریدونی توسط مختارپور دبیرکل نهاد امضاشده بود به وی اهدا شد و علی  رمضانی نیز حکم شروع به کار خود را دریافت کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها