امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100815
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌جمعی از سینماگران و بازیگران کشور ظهر امروز؛ دوازدهم مردادماه همزمان با هفته انتقال خون با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌جمعی از سینماگران و بازیگران کشور ظهر امروز؛ دوازدهم مردادماه همزمان با هفته انتقال خون با حضور در سازمان انتقال خون به صورت نمادین خون اهدا کردند که از جمله آن ها می توان به بهاره رهنما، پیمان قاسم خانی، رویا تیموریان و مسعود رایگان اشاره کرد. «کمند امیرسلیمانی» و «بهنوش بختیاری» نیز در یکی از بیمارستان های تهران خون اهدا کردند.

بر اساس این گزارش، در ادامه حرکت خیرخواهانه ای که روز گذشته انجمن سینمای جوان ایران با دعوت از برخی سینماگران از جمله «اصغر فرهادی» و مدیران سینمایی همچون «حجت الله ایوبی» برای اهدا خون آغاز کرد، امروز نیز برخی دیگر از بازیگران به صورت نمادین اهدای خون کردند تا در همدردی به کودکان و مردم غزه سهیم باشند.

پیمان قاسم خانی نویسنده و بازیگر سینما در این مراسم گفت: این حرکت جنبه نمادینِ بسیار ارزشمند است و ما هنرمندان با این کار حمایت خود را از مردم ستمدیده غزه که در مقابل جنایات صهونیست جان خود را از دست می دهند اعلام می کنیم.

وی اضافه کرد: درست است که کار ما، ذره کوچکی از درد این مردم ستمدیده را درمان نمی کند اما شاید ما با همین مقدار کم هم بتوانیم تاثیرگذار باشیم. معتقدم اساس این حرکت در میان مردم و به ویژه هنرمندان جامعه اقدام خوبی است.

همچنین بهاره رهنما که  از سر صحنه تئاتر، با گریم و لباس بازی خود را به این جمع رسانده بود، طی گفتگویی بیان کرد: این حرکت نمادین که مساله غزه را به یاد هم نوعان می‌اندازد‌، تلنگری به انسانیت ماست و همین نکته اهمیت زیادی دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها