امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100825
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۷
تعداد بازدید: 67
حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ...

حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره تهاجم رژیم اشغالگر قدس به غزه گفت: این رویداد ویژگی منحصر به فردی داشت که در گذشته به این روشنی قابل بیان نبود.

احمدی اضافه کرد: امروز مشخص شد سه جبهه غربی، عربی و صهیونیستی هدف واحدی با عنوان تضعیف مقاومت پیگیری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز روشن است که نتیجه اقدامات تکفیری‌ها و وهابی‌ها در کیسه صهیونیست‌هاست، اظهار داشت: فتنه‌انگیزی تکفیری‌ها امنیت رژیم صهیونیستی را تأمین کرده و این مطلبی است که تا قبل از هجمه وحشیانه این رژیم به غزه شاید برای بعضی چندان قابل پذیرش نبود.

احمدی ادامه داد: امروز تکفیری‌ها نه تنها با صهیونیست‌ها هیچ گونه مبارزه‌ای نمی‌کنند بلکه حتی از ابراز یک محکومیت لفظی نیز خودداری می‌کنند.

وی از حمایت جبهه غربی و سکوت جبهه عربی از صهیونیزم به عنوان تکمیل‌کننده مثلث غربی، عربی، صهیونیستی سخن گفت و تصریح کرد: به‌طور مشخص دولت عربستان به گفته بعضی مقامات صهیونیستی از هجمه به غزه حمایت به عمل آورده و آن را مورد تأیید قرار داده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: صهیونیست‌ها می‌خواستند پس از نشستی که میان حماس و فتح صورت گرفت مقاومت را خلع سلاح کنند تا کاری را که در این هفت سال موفق به انجام آن نشده بودند به اتمام برسانند اما مقاومت مردم غزه آنان را در رسیدن به این هدف ناکام گذاشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها