امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۲۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100828
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۷
تعداد بازدید: 34
عبدالرسول عمادی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با اشاره به ...

عبدالرسول عمادی، رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با اشاره به امتحانات شهریورماه دانش‌آموزان، اظهار داشت: بخشنامه برگزاری امتحانات شهریورماه ابلاغ و امتحانات نهایی دانش‌آموزان از اول شهریور آغاز خواهد شد.

وی افزود: براساس برنامه امتحانات شهریورماه 93-92، امتحانات نهایی مربوط به دانش‌آموزان سال «سوم متوسطه نظری سالی واحدی و نیم سالی واحدی و داوطلبان آزاد»، «دانش‌آموزان سال سوم فنی و حرفه‌ای»، «پیش دانشگاهی روزانه، بزرگسالان و داوطلبان آزاد» و «دانش‌آموزان پایه دوره دوم متوسطه روزانه و غایبان موجه مربوط به هماهنگ کشوری» و «یک امتحان در دوره اول دوم متوسطه روزانه و غایبان موجه» ابلاغ شده است.

عمادی با بیان اینکه امتحانات نهایی دانش‌آموزان از اول شهریورماه آغاز می‌شود و در متوسطه نظری تا 19 شهریورماه ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: امتحانات نهایی دانش‌آموزان در پیش دانشگاهی از اول شهریورماه آغاز و تا هشتم شهریورماه ادامه دارد و در فنی و حرفه‌ای از اول شهریورماه آغاز lمی‌شود و تا 11 شهریورماه ادامه دارد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی شهریورماه دانش‌آموزان، گفت: معمولاً یک هفته پس از آخرین امتحان، نتیجه امتحانات مشخص می‌شود.

عمادی تصریح کرد: 19 شهریور ماه آخرین امتحان برگزار می‌شود و حداکثر تا 25 شهریورماه نتایج اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار