امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100829
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۷
تعداد بازدید: 23
مرتضی طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با بیان اینکه بنده دو سؤال مهم و اساسی از مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارم، اظهار داشت: ...

مرتضی طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با بیان اینکه بنده دو سؤال مهم و اساسی از مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارم، اظهار داشت: ابتدا این سؤال را دارم که آیا ما می‌توانیم باورهای اعتقادی، اخلاقی، فرهنگی و انقلابی جامعه را به خاطر خوشایند بودن یا نبودن کنوانسیون بین‌المللی زیر پا بگذاریم؟!

وی تصریح کرد: سؤال بعدی بنده از مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که اخیرا به بخشنامه شهرداری تهران در خصوص ارتقاء جایگاه زنان در شهرداری انتقاد کرده‌اند این است کدام یک از کشورهایی که عضو کنوانسیون بین‌المللی هستند مقررات و قوانین این کنوانسیون را رعایت می‌کنند؟!

طلایی افزود: لزومی ندارد که ما به خاطر اینکه عضو کنوانسیون بین‌المللی باشیم اعتقادات خود را زیر پا بگذاریم.

نایب رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: هیچ یک از کشورهایی که عضو کنوانسیون بین‌المللی هستند حداقل‌های حقوق زنان را رعایت نمی‌کنند.

وی ادامه داد: متأسفانه مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بخشنامه اخیر شهرداری تهران برداشت درستی نداشتند و در واقع بخشنامه اخیر شهرداری به گونه‌ای دیگر تفسیر شده است.

طلایی ادامه داد: به هیچ وجه توقع نداشته‌ایم که مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراه با رسانه‌های خارجی به بخشنامه اخیر شهرداری تهران بتازند.

نایب رئیس شورای شهر تهران تأکید کرد: فراهم کردن شرایط مناسب برای حضور زنان در محیط‌های کاری وظیفه هر دستگاه دولتی و غیردولتی است که خوشبختانه شهرداری تهران با درایت و مدیریت اقدام به این کار مهم و ارزشی کرده است.

وی افزود: متأسفانه شاهد هستیم که روزهای اخیر برچسب‌های مغرضانه و به دور از واقعیت به شهرداری تهران و شخص شهردار زده می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها