امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100856
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 43
اسماعیل دوستی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به طرح دو فوریتی نظارت 3 عضو از شورای شهر بر مؤسسه همشهری اظهار داشت: این طرح روز گذشته ...

اسماعیل دوستی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به طرح دو فوریتی نظارت 3 عضو از شورای شهر بر مؤسسه همشهری اظهار داشت: این طرح روز گذشته پیشنهاد شد و در نهایت یک فوریت آن رأی آورد.

وی تصریح کرد: طرح اشاره شده به کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر ارسال شده است و قرار شده پس از جمع‌بندی نهایی مجددا در صحن شورا بررسی شود.

دوستی با بیان اینکه روزنامه همشهری یک روزنامه قوی و دارای پتانسیل بسیاری است، اظهار داشت: ما باید بتوانیم این روزنامه را به صورت حرفه‌ای و همچنین مطلوب‌تر از گذشته در اختیار شهروندان قرار دهیم.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران ادامه داد: نباید روزنامه همشهری تنها به خاطر داشتن آگهی خریداری شود بلکه باید مطالب و آموزه‌های دینی در این روزنامه بیش از گذشته نگاشته شود.

وی تصریح کرد: بنده دیروز طرح اشاره شده را در صحن شورا ارائه کردم و این به دلیل این بود که این روزنامه بهتر اداره شود و حرفه‌ای تر از گذشته در اختیار شهروندان قرار گیرد.

دوستی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است 3 عضو ناظر در مؤسسه همشهری حضور پیدا کنند یا خیر؟ گفت: هیچ لزومی ندارد این افراد در روزنامه حضور پیدا کنند ضمن اینکه افراد انتخاب شده می‌توانند به صورت دلخواه در روزهایی که جلسات شورای شهر تشکیل نمی‌شود در روزنامه همشهری حاضر شوند.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا 3 عضو انتخاب شده در شورای سردبیری دخالت خواهند کرد، گفت: به هیچ وجه این افراد در این بخش دخالت نمی‌کنند و تنها بر نحوه هزینه‌کردها نظارت خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار