امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100863
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 40
حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی  و یکی از استیضاح‌کنندگان وزیر علوم در گفت‌و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی  و یکی از استیضاح‌کنندگان وزیر علوم در گفت‌و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: علی‌رغم فرصت یک ماهه نمایندگان به وزیر علوم برای رفع دغدغه‌ها اما این دغدغه‌ها همچنان پابرجاست و اقدامی از سوی وزیر در این زمینه صورت نگرفته است.

وی افزود: با توجه به نزدیکی اتمام مهلت یک ماهه نمایندگان به وزیر علوم و اینکه اقدام خاصی از سوی وزیر برای رفع دغدغه‌ها صورت نگرفته، تصمیم نمایندگان مبنی بر استیضاح وزیر علوم باید دنبال شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از نمایندگان از چندی پیش به دلیل استفاده از عناصر فتنه در وزارت علوم و نفوذ آنها در دانشگاه‌ها و... خواستار استیاح وزیر علوم شدند که طی جلسه‌ای که با حضور استیضاح‌کنندگان، وزیر علوم و رئیس مجلس برگزار شد مقرر شد تا نمایندگان در یک مهلت یک ماهه به وزیر فرصت دهند تا نسبت به رفع دغدغه‌های استیضاح‌کنندگان اقدام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها