امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10087
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۸
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از کاهش شدید قیمت مرغ در خرده فروشی‌های سطح شهر و عرضه هر کیلوگرم مرغ به ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از کاهش شدید قیمت مرغ در خرده فروشی‌های سطح شهر و عرضه هر کیلوگرم مرغ به قیمت 4500 تومان بیم آن می‌رفت تا با کاهش شدید قیمت مرغ شاهد کاهش جوجه‌ریزی و افزایش قیمت این کالای اساسی در ایام ماه مبارک رمضان باشیم، اما معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت اقدام به خرید مازاد مرغ و ذخیره‌سازی آن کرد، تا در ایام ماه مبارک رمضان مشکلی در این خصوص وجود نداشته باشد.
حسن رادمرد در این باره به فارس گفت: 25 هزار تن مرغ مازاد به تولید داخل به قیمت هر کیلوگرم 5300 تومان خریداری و ذخیره‌سازی شده است تا مشکلی برای ماه مبارک رمضان برای تأمین مرغ وجود نداشته باشد.
گزارش فارس حکایت از آن دارد که در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم مرغ در میادین میوه و تره‌بار 5350 تومان و در سطح شهر بین 5600 تا 5800 تومان عرضه می‌شود.
بنابراین گزارش، مرغ سالم پاک کرده در میادین میوه و تره‌بار هر کیلوگرم 6200 تومان و در خرده‌فروشی‌‌های سطح شهر ران مرغ پاک کرده 7000 تومان و سینه مرغ پاک کرده هر کیلوگرم 8000 تومان عرضه می‌شود.
بنابراین گزارش، قیمت هر شانه تخم‌مرغ نیز با افزایش 10 درصدی قیمت به 7600 تومان رسید.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار