امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100890
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۹
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاون وزیر خارجه تونس در نشست وزیران امور خارجه کمیته فلسطین، جنبش عدم ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاون وزیر خارجه تونس در نشست وزیران امور خارجه کمیته فلسطین، جنبش عدم تعهد جهت رسیدگی به وضعیت غزه امروز (دوشنبه) گفت: تونس همواره از احقاق  حق مردم فلسطین حمایت کرده و تلاش می‌کند که کمک‌های خود را به فلسطین ارسال کند.

وی با بیان اینکه تونس مواضع ثابت و خدشه‌ناپذیری در خصوص مسائل فلسطین داشته و دارد گفت: رئیس‌جمهور تونس همه دنیا و جوامع بین‌المللی را به ایستادگی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی دعوت کرده و اقداماتی را هم برای تشکیل کمیته حمایت از مردم فلسطین و نیز محکوم کردن جنایاتی که علیه بیگناهان فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی انجام می‌شود صورت داده است.

معاون وزیر امور خارجه تونس افزود: تونس همواره از احقاق حق مردم فلسطین جانب‌داری می‌کند و تلاش می‌کند که کمک‌های خود را به فلسطین ارسال کند.

وی اظهار داشت: نشست وزیران امور خارجه کمیته فلسطین، جنبش عدم تعهد جهت رسیدگی به وضعیت غزه باید توصیه‌هایی را برای کاهش درد و رنج برادران فلسطینی داشته باشد و تیم کاری برای اجرای این توصیه‌‌ها تشکیل شود ضمن اینکه تماس‌های دائمی برای اجرای این توصیه‌ها از سوی دست‌اندرکاران مسئله فلسطین برای توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی صورت گیرد.

معاون وزیر خارجه تونس خاطرنشان کرد: جامعه جهانی فشار خود را برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان آغاز کرده و نشست تهران و نیز حامیان فلسطین باید به این تلاش‌ها کمک کنند.

وی تصریح کرد: تونس از ابتکار عمل و طرح مصر برای پایان دادن به تجاوزات و یافتن راه‌حلی برای مذاکرات و از تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران در قضیه فلسطین قدردانی می‌کند.

معاون وزیر امور خارجه تونس در پایان اظهار داشت: تونس آمادگی مشارکت فعال و حضور مثبت در کمیته‌های تشکیل شده اجلاس نشست وزیران امور خارجه کمیته فلسطین، جنبش عدم تعهد جهت رسیدگی به وضعیت غزه را دارد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها