امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100898
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۹
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پراودا»، «تارا لکسر»، مدیر سازمان United Against Nuclear ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پراودا»، «تارا لکسر»، مدیر سازمان United Against Nuclear Iran،«یوانی»مستقر در فلوریدا در سخنانی اعلام کرد که گروه‌های یهودی گسترده‌ای در آمریکا از این موسسه حمایت مالی می‌کنند و فلوریدای آمریکا مقر اقدام‌های ضد جمهوری اسلامی و ترویج شرکت‌ها در عدم همکاری با ایران است.

بنابر این گزارش،در این بین سازمان‌های  «The Jewish Federation»  «Jewish United Fund »، Jewish Agency for Israel» 3 موسسات یهودی اصلی حامی مالی یوانی هستند.

این 3 موسسه اساس راهبرد امنیت ملی آمریکا در قبال اسرائیل را در این کشور به عهده دارند و با هزینه‌های مالی و اعمال قدرت سعی در کاستن انتقاد از اسرائیل در آمریکا دارند.

به گزارش پراودا، اقدامات  گروه «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» یا یوانی نیز در واقع در راستای حمایت از اسرائیل است. گروه‌های حامی اسرائیل هم همانند چشم و گوش تل‌آویو در آمریکا فعالیت می‌کنند.

این پایگاه خبری می‌نویسد: سازمان یهودی دیگر که کمتر اهالی آمریکا با نام آن آشنا هستند آژانس یهود یا « Jewish Agency for Israel» است که سال گذشته 478 میلیون دلار درآمد زایی داشته است. این سازمان همکاری تنگاتنگی را با اسرائیل برای شناسایی یهودیان سرتاسر جهان دارد.

این آژانس دارای بخش‌های متعدد تجاری چون « Tisch Foundation»، فعال در امور سینمایی،« IKEA »، فعال در امور لوازم خانگی،« Rothschild Foundation»، فعال در امور بانکداری،« Larry Ellison»،صاحب شرکت مخابراتی سیسکو و « Siemans »، دیگر شرکت معروف مخابراتی است.

به گزارش پراوادا ، موسسه یوانی  سال گذشته 25000 دلار از موسسه « Jewish United Fund of Chicago»، موسسه صهیونیستی فعال در شیکاگو گرفت.

این نهاد مستقر در شیکاگو خود سالیانه 106 میلیون دلار درآمد زایی دارد و سالیانه 30 میلیون دلار را به فعالیت‌های اسرائیل در خارج از مرزها اختصاص می‌دهد.

این منبع خبری در خاتمه ضمن اشاره به دستور جدید دولت اوباما در عدم افشاء منابع اطلاعاتی یوانی در دادگاه قضایی آمریکا می‌نویسد: این دستور به خاطر رخنه شدید اسرائیلی‌ها به درون زیر ساخت‌های دولتی و نهادهای اطلاعاتی این کشور است.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها