امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100908
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۷
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از سایت سازمان لیگ، مهدی تاج رییس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه‌ای به مدیر عامل باشگاه راه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از سایت سازمان لیگ، مهدی تاج رییس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه‌ای به مدیر عامل باشگاه راه آهن سورینت اعلام کرد، حمید استیلی هیچگونه حق مالکیتی و سهامی در این تیم نداشته و حق دخالت در امور تیم مذکور از قبیل شرکت در جلسات، انعقاد قرارداد با بازیکنان و کادر فنی را ندارد.
در نامه مهدی تاج آمده است:

با توجه به مرقومه شماره 3002/1507/9001 مورخ 6/5/93 جناب آقای تورک، معاون محترم دادستان عمومی و انقلاب تهران و سرپرست دادسرای شهید مقدس، با توجه به اینکه از سوی برخی رسانه‌ها، آقای حمید استیلی به عنوان خریدار و مالک باشگاه معرفی شده‌اند و با عنایت به تاکید در متن همین نامه بدینوسیله اعلام می‌شود تا تعیین تکلیف از سوی مقام محترم قضائی، آقای استیلی هیچگونه حق مالکیت و سهامی در این تیم نداشته و همچنین حق دخالت در امور تیم مذکور از قبیل شرکت در جلسات، انعقاد قرارداد با بازیکنان و کادر فنی و ... را ندارد.

لازم به ذکر است در نظر است در آینده نزدیک با برگزاری مزایده فروش تیم مذکور (تیم را‌ه‌آهن سورینت) از حیث مالکیتی تعیین تکلیف شود.

بدیهی است به تمام مراجع ذیربط اعلام شده است تا از دخالت آقای استیلی به عنوان مالک در اداره تیم فوتبال راه آهن جلوگیری به عمل آید.

انتهای پیام/ن
منبع : خبرگذاریفارس نیوز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها