امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100909
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۷
تعداد بازدید: 21
  به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تجمع اعتراضی دانشجویان ...

  به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تجمع اعتراضی دانشجویان نسبت به جنایات اسرائیل در غزه که در مقابل دفتر حافظ منافع مصر برگزار شد، گفت: در سال 1342 وقتی قصه کاپیتولاسیون مطرح شد و امام به رژیم شاه و آمریکا اعتراض کرد برخی‌ها گفتند چرا آمریکا و امام فرمود آمریکا، انگلیس، شوروی همه بد هستند ولی امروز سروکار ما با اسرائیل است.

وی افزود: هرکسی که عکس جنایات اسرائیل و کشته شدن کودکان و زنان بی‌گناه غزه را ببیند نسبت به رژیم صهیونیستی تنفر پیدا می‌کند.

توکلی تأکید کرد: غزه یک معبر دارد و آن هم رفح است و برای مصر با این همه سابقه تمدن اسلامی ننگ است که نگذارد برای زنان و مردان مظلوم غزه آب و دارو از این معبر فرستاده شود.

وی خاطرنشان کرد: مصر باید به خودش بیاید و نگاهی به گذشته خودش بیاندازد. دل مردم مصر حتماً از ماجرای غزه خون است ولی دولت دست‌نشانده آمریکایی در کشور مصر راه را برای کمک به مردم غزه بسته است.

توکلی در ادامه گفت: مقامات حافظ منافع مصر باید احساسات مردم ایران را منتقل کنند و بگویند که اقشار مختلف مردم در ایران برای حمایت از غزه آمده‌اند. البته شاید برخی‌ها دلشان با غزه نباشد ولی خجالت می‌کشند که بگویند با غزه نیستیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما باید هرچه نفرت و نفرین داریم متوجه اسرائیل و آمریکا کنیم.

توکلی تأکید کرد: ما مطمئن هستیم مبارزات مردم غزه به نتیجه خواهد رسید، من در زمان دانشجویی‌ هم گفتم که نهضت پیروز خواهد شد و اکنون هم همینطور است و مقاومت مردم غزه و دفاع مردم دنیا و مخصوصاً ایران از غزه نتیجه خواهد داد.

انتهای پیام/
منبع : خبرگذاریفارس نیوز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها