امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100912
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۷
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ‌، تجمع اعتراضی دانشجویان سراسر کشور در خصوص سکوت در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ‌، تجمع اعتراضی دانشجویان سراسر کشور در خصوص سکوت در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه و بستن گذرگاه رفح، در مقابل دفتر حافظ منافع مصر برگزار شد.

دانشجویان ایرانی در بیانیه پایانی این تجمع تأکید کردند: ما دانشجویان مسلمان و آزاده جهان خطاب به ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای (روحی له الفدا) آمادگی کامل خود را برای اعزام به غزه و دفاع همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس و همچنین اهدای کمک‌های مالی در راستای ارسال دارو و سلاح به ملت فلسطین اعلام می‌کنیم.

متن کامل بیانیه پایانی کمیته دانشجویی حمایت از مردم غزه به شرح ذیل است:

« بار دیگر قلوب مسلمین و ملت آزاده جهان انسانیت از جنایات جنگی و نسل‌کشی سگ هار و گرگ درنده منطقه یعنی رژیم نحس و نجس صهیونیستی به درد آمده است. رژیمی کودک‌کش که با همکاری و هدایت سردمداران دستگاه فاسد استکبار و نظام سلطه خوی توحش و جنون‌آمیز خود و حامیان خود را به نمایش گذاشته است.

مدعیان دروغین حقوق بشر و کرامت انسانی که نه تنها جنایات صهیونیست‌ها را محکوم نکردند بلکه با متهم کردن گروه‌های مقاومت به دفاع و حمایت از اقدامات وحشیانه سران رژیم صهیونیستی پرداخته و خود را در این گناه نابخشودنی شریک جرم قرار داده‌اند.

جنایات و تجاوزات آشکار رژیم پلید صهیونیستی که در سایه سکوت معنادار مجامع بین‌المللی و سران ارتجاع عرب رخ می‌دهد لزوم تجهیز همه جانبه ملت فلسطین بویژه حمایت تسلیحاتی را بیش از گذشته ضروری کرده است.

ملت مظلوم و بی‌گناه فلسطین نیز که مقاومت جانانه آنها در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی تقسیم جهانیان را برانگیخته است با پشتیبانی و حمایت کامل از گروه‌های مقاومت مسلحانه اسلامی بار دیگر در این خواسته به حق خود تاکید کرده‌اند که تا زمانی که علاج واقعی درد و رنج آنها یعنی نابودی کامل رژیم صهیونیستی فرا نرسیده است هیچ گزینه‌ای جز مقاومت قاطع و مسلحانه در برابر صهیونیست‌های خونخوار و جانی وجود ندارد.

همچنین گروه‌های مقاومت اسلامی که با دفاع هوشمندانه خود در حال رقم زدن سومین پیروزی تاریخی خود پس از جنگ‌های 22 روزه  و 8 روزه است برگ زرین دیگری را در کارنامه پرافتخار مقاومت اسلامی به ثبت رساندند.

امروز مسئله فلسطین به عنوان مهمترین و اصلی‌ترین مسئله جهان اسلام جای هیچ شبهه‌ای در راستای وحدت امت اسلامی برای حمایت واقعی از ملت فلسطین و مقابله با صهیونیست‌ها باقی نگذاشته است و ضروری است مسلمانان با هوشیاری کامل در برابر دشمن اصلی یعنی رژیم صهیونیستی و حامیان آن و دشمن فرعی یعنی گروه‌های تکفیری که دست پرورده و تربیت شده سرویس‌های جاسوسی دشمنان واقعی جهان اسلام یعنی آمریکای مستکبر، انگلیس خبیث و رژیم غاصب صهیونیستی است، اقدام کنند.

ما دانشجویان مسلمان و آزاده جهان خطاب به ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای (روحی له الفدا) آمادگی کامل خود را برای اعزام به غزه و دفاع همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس و همچنین اهدای کمک‌های مالی در راستای ارسال دارو و سلاح به ملت فلسطین اعلام می‌کنیم.

همچنین ضمن حمایت از پیام شجاعانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی که لرزه به اندام صهیونیست‌ها انداخته است از ایشان می‌خواهیم با تسریع در  فرآیند مسلح کردن منطقه کرانه غربی مقدمات فراگیر شدن سیاست دست قدرت ملت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی را در دیگر نقاط اراضی اشغالی فراهم کند.

در پایان از دولت و دستگاه دیپلماسی کشور نیز می‌خواهیم با تحرکات و اقدامات دیپلماتیک گسترده از تمامی ظرفیت‌های دیپلماسی کشور در راستای افشاگری جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی و همچنین ارسال کمک به مردم مظلوم غزه استفاده کرده و از نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی در جهان اسلام در این زمینه نهایت استفاده را ببرد.»

اتتهای پیام/
منبع : خبرگذاریفارس نیوز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها