امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10092
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۹
تعداد بازدید: 128
حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: آنچه که کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری باید به آن توجه کنند این است که نظام جمهوری اسلامی مجموعه‌ای به هم پیوسته‌ای است که از 22 بهمن سال 57 شروع شده و دولت‌هایی در مقاطع مختلف آمده و خدماتی را برای نظام بر جا گذاشته‌اند.

وی ادامه داد: کاندیداها باید به این نکته توجه داشته باشند که کارهای انجام شده در دولت‌های مختلف متعلق به کلیت نظام است و نباید در تبلیغات انتخاباتی به گونه‌ای عمل شود که دستاوردهای نظام زیر سؤال برود.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی باید در تبلیغات خود به گونه‌ای صحبت کنند که روح امید و خودباوری در مردم تقویت شود اظهار داشت: کاندیداها باید بدانند که اصلی‌ترین خواسته مردم از رئیس‌جمهور آینده موضوع تنظیم برنامه‌های اقتصادی به منظور ایجاد شرایط مطلوب برای زندگیست.

وی افزود: کاندیداها باید در تبلیغاتشان به ارائه برنامه‌های خود درباره کنترل تورم و رفع مشکل رکود اقتصادی بپردازند و بتوانند با اقدامات لازم در پروسه زمانی معقول نسبت به رفع مشکلات اقتصادی کشور اقدام کنند.

حاجی دلیگانی اظهار داشت: نامزدهای انتخاباتی باید به جای تخریب نامزدهای رقیب به ارائه برنامه‌های خود بپردازند و بدانند که مردم از بداخلاقی‌های انتخاباتی استقبال نمی‌کنند و گرایش مردم به سمت کسی خواهد بود که اخلاقیات پایبند باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار