امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100932
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۵
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا حاجیان‌زاده در حکم انتصاب جواد محقق به تجربه‌ها، تعهد، سوابق و شناخت وی از حوزه‌ ادبیات و هنر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا حاجیان‌زاده در حکم انتصاب جواد محقق به تجربه‌ها، تعهد، سوابق و شناخت وی از حوزه‌ ادبیات و هنر کودک و نوجوان اشاره کرد و به پیشنهاد معاون تولید کانون این سمت را به او سپرده است.

مدیرعامل کانون در این حکم از محقق خواسته است که نسبت به شناسایی و تشویق نویسندگان و هنرمندان خلاق و متعهد در حوزه ادبیات کودک و نوجوان به منظور ترویج موضوع کتاب و کتاب‌خوانی در میان اقشار مختلف جامعه به خصوص کودکان و نوجوانان اهتمام ورزد.

حاجیان‌زاده همچنین در این حکم، انتخاب داوران متعهد و متخصص برای بخش‌های مختلف، حفظ سلامت و رعایت قواعد و الزام‌های لازم در امر داوری را ضروری دانسته است.

در این حکم، توجه به بخش‌های جنبی جشنواره از جمله نمایشگاه کتاب، نشست‌های تخصصی و دیدار کودکان و نوجوانان با نویسندگان و هنرمندان عرصه‌ی ادبیات کودک در طول برگزاری جشنواره، مورد تأکید قرار گرفته است.

مدیرعامل کانون در پایان این حکم ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای محقق، به برگزاری بخش ویژه جشنواره با هدف حمایت از آثار نویسندگان حوزه ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تأکید کرده است.

بر همین اساس، «حمید پیرهادی» نیز به پیشنهاد جواد محقق به عنوان دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان منصوب شد.

گفتنی است، هفدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/و
منبع : خبرگذاری فارس نیوز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها