امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100939
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۵
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسن قهرمانی پیرامون موضوع مستند «ویلکیج» گفت: این مستند زیست محیطی، مسئله تخریب و بحران جنگل های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسن قهرمانی پیرامون موضوع مستند «ویلکیج» گفت: این مستند زیست محیطی، مسئله تخریب و بحران جنگل های «فندقلو» استان اردبیل از جمله سوزاندن درختان و تبدیل آنها به زغال، قطع بی رویه درختان، قاچاق چوب و از همه مهمتر ساخت و سازهای بی رویه که منجر به نابودی اکوسیستم گیاهی و جانوری منطقه ویلکیج واقع در شرق جنگل‌های فندقلو شده است را مورد بررسی قرار می‌دهد.

کارگردان مستند «چه شور بود دریاچه من» افزود: مرحله اول تصویربرداری این فیلم هفته نخست مردادماه و طی دو جلسه در بخشی از منطقه حیران که دز آن ساخت و ساز بی رویه ویلا صورت می گیرد انجام شد؛ همچنین گفت‏وگوهایی که بیشتر جنبه تحقیقاتی داشت را نیز ضبط کردیم، اما تصویربرداری جدی این مستند از هفته آینده به صورت مستمر دنبال می شود.

وی درباره عنوان این مستند نیز اظهار داشت: بخشی از منطقه شرقی جنگل‌های فندقلو به نام «ویلکیج» معروف است و به دلیل اینکه بیشتر اتفاقات مربوط به این فیلم  در همین منطقه رخ می دهد، عنوان «ویلکیج» را برای این مستند انتخاب کردم.

عوامل تولید مستند «ویلکیج» عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان: حسن قهرمانی/ مدیر تصویربرداری و تدوینگر: عبدالله شکری/ صدابردار: امین صبور/ صداگذار: زهره علی اکبری/ مدیرتولید: رضا عیسی پور/ عکاس: سجاد دادپور/ تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

انتهای پیام/
منبع : خبرگذاری فارس نیوز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها