امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100942
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۵
تعداد بازدید: 25
سیامک تراکمه‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان از برگزاری نشست تالیف چیست، عکاس مولف کیست» خبر داد و اظهار کرد: این نشست بعد از ظهر سه ...

سیامک تراکمه‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان از برگزاری نشست تالیف چیست، عکاس مولف کیست» خبر داد و اظهار کرد: این نشست بعد از ظهر سه شنبه 14 مردادماه در دو نوبت دو ساعته در تالار فرشچیان اصفهان از ساعت 14 تا 18 برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: این نشست دو بخش دارد، ابتدا مفهوم سوژه‌یابی در عکاسی را پیگیری و تفاوت آن را در دوران آنالوگ و دیجیتال کنکاش می‌کند و در ادامه با بررسی مصادیق آن در تاریخ عکاسی تا به امروز جایگاه این سوژه‌یابی را پیگیری می‌کند.

نائب رئیس کانون عکس اصفهان تصریح کرد: همچنین حضور در این همایش برای عموم مردم آزاد است و اعضای کانون عکس اصفهان به صورت رایگان و افرادی که به عضویت کانون درنیامده‌اند باید مبلغ 20 هزار تومان به عنوان ورودی پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، امروزه سبک‌ها و نگرش‌هایی متفاوت در عکاسی ایران وجود دارد، تازه‌ترین رویکرد عکاسی در کشور عکاسی داستان‌گو است که به تازگی جایگاه خود را در میان عکاسان به دست آورده است، اما عکاسان علاقه زیادی دارند که به عنوان عکاس مؤلف شناخته شوند.

عکاس مؤلف به عکاسی گفته می‌شود که سبک و سیاقی خاص و نگاهی نو را در عرصه عکس در دستور کار خود قرار بدهد و روشی جدید و نو را در زمینه عکاسی ابداع کند و با نگاهی تازه قاب تصویر را خلق کند، نشست‌هایی از این دست می‌تواند با توجه به اقبالی که به تازگی از عکاسی مؤلف صورت راهی باز کنند تا استعدادهای نو و نگاه‌های تازه موجب رشد و ترقی هنر و حرفه عکاسی در کشور شود.

انتهای پیام/2301/الف30/پ3003
منبع : خبرگذاری فارس نیوز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها