امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 21
۱۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100964
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۵
تعداد بازدید: 48
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روابط عمومی سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت اسامی فیلم‌های مستند بخش مسابقه این دوره از جشنواره را به شرح ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روابط عمومی سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت اسامی فیلم‌های مستند بخش مسابقه این دوره از جشنواره را به شرح ذیل اعلام کرد:

«وقتی آنها آمدند» به کارگردانی «زهره یزدان پناه قره تپه»

«به پشت تابلو نگاه کن» به کارگردانی «محسن برمهانی»

«داستان یک شهر» به کارگردانی «فرشید آذری»

«لبیک» به کارگردانی «وحید امیرخانی»

«عملیات آسمان» به کارگردانی «جواد توانا»

«بهار شیراز» به کارگردانی «محمد داودی»

«فیلم نا تمامی برای دخترم سمیه» به کارگردانی «مرتضی پایه شناس»

«61/2/25» به کارگردانی «الهام حسامی»

«چشم ها» به کارگردانی «محمد فرطوسی»

«دنیای قشنگ نو» به کارگردانی «کوروش سلیم زاده»

«ابرها در راهند» به کارگردانی «محمدعلی فارسی»

«بابا آمد» به کارگردانی «سیامک مختاری»

«یاسمن» به کارگردانی «محمد علی فارسی»

«اسلام هراسی در اروپا» به کارگردانی «احمد علی زاده»

«دون و پرفسور» به کارگردانی «علیرضا اسلامی»

«یرموک بهانه ای برای آزادی» به کارگردانی «سید محسن اصغر زاده»

«ام غیاث» به کارگردانی «مجید ذوالفقاری»

«مدافعان نبل و الزهرا» به کارگردانی «طه فروتن»

«درس های یک جنگ پست مدرن» به کارگردانی «محمدرضا ابوالحسنی»

«آقای ژنرال» به کارگردانی «  احسان اصغرزاده»

«مثل عطر بابونه ها» به کارگردانی «حسن ساجدی»

«خاطراتی برای تمام فصول» به کارگردانی «مصطفی رزاق کریمی»

«تولد در زمین سوخته» به کارگردانی «وحید فرجی»

«اتاق جنگ» به کارگردانی «مصطفی حریری»

«ننه قربون» به کارگردانی «یاسر عرب»

«مالکیه» به کارگردانی «محمدباقر شاهین»

«ملی بدون کارت» به کارگردانی «محمدعلی شعبانی»

«مادران سرزمین جنگ» به کارگردانی« سلمان ابوطالبی-محمد حسین قاسمی»

«مستند خالد و مجتبی» به کارگردانی «روح الله رفیعی»

«خط اغتشاش» به کار گردانی «جلال کوه دره ای»

« سازمانی برای جدایی» به کارگردانی «ایمان گودرزی»

«آخرین روزهای زمستان» به کارگردانی «محمد حسین مهدویان»

«اوباما» به کارگردانی «محمدصادق باطنی»

«آخرین پادگان» به کارگردانی «امیر تاجیک»

«به نام من، نه!» به کارگردانی «امیر تاجیک»

«ارتباط اسرائیلی» به کارگردانی «امیر تاجیک»

«جنگ اطلاعاتی» به کارگردانی  «علی نظری»

«صبح روز بعد» به کارگردانی«امیر تاجیک»

«رنگ آب» به کارگردانی «امیر تاجیک»

«ثروت سرقت رفته» به کارگردانی «احمد بهاء الدین»

«سید صالح ( آن ) » به کارگردانی «جعفری سعادتمند»

«آنسوی ارس(عبرت) » به کارگردانی «مهدی صفری»

«بحرین» به کارگردانی «فاطمه موسوی»

«آقا سید» به کارگردانی «سید روح الله رفیعی»

«بیداری ( عکاس ) » به کارگردانی «  محمدحسین زینلی»

«لبخند در رگهای غیرت» به کارگردانی «محمد رسولی»

«فرزند حبیب اله» به کارگردانی «سیدرضا حسینی»

«گاو خشمگین» به کارگردانی «مهدی نقویان»
انتهای پیام/
منبع : خبرگذاری فارس نیوز
برچسب ها:
آخرین اخبار