امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100965
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۵
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ دور جدید جلسات ارتقای حافظان قرآن از فردا سه‌شنبه 14 مرداد‌ماه 1393 در شورای عالی قرآن با رویکرد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ دور جدید جلسات ارتقای حافظان قرآن از فردا سه‌شنبه 14 مرداد‌ماه 1393 در شورای عالی قرآن با رویکرد جدید پی‌گیری می‌شود.

«محمدتقی میرزاجانی» رئیس حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن با اشاره به سابقه برگزاری این جلسات در سال 92 افزود: دوره جدید این جلسات با رویکرد جدید و منسجم و با محوریت طرح درس‌های مصوب کمیته فنی، با حضور جمعی از برترین حافظان ممتاز قرآن کریم استان تهران و نیز برخی از حفاظ سایر استان‌ها از روز سه‌شنبه 14 مرداد در شورای عالی قرآن برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برخی از موضوعات این جلسات گفت: در این جلسات موضوعاتی مانند؛ صوت و لحن، تفسیر موضوعی، مکالمه عربی، کلام و عقاید و نقد شبهات با حضور اساتید برجسته و متخصص مطرح و هدف نهایی آن تربیت «حافظ مبلغ» است.

میرزاجانی در پایان با بیان اینکه حضور در این جلسات مخصوص حافظان برتر قرآن کریم است افزود: چنانچه افرادی خود را دارای شرایط حضور در این جلسات می‌دانند اما از آن‌ها دعوتی به عمل نیامده می‌توانند درخواست خود را از طریق پست الکترونیکی شورا به آدرس info@shora.ir مطرح کنند تا در صورت تأیید توسط کمیته فنی در این جلسات حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/ م.ا
منبع : خبرگذاری فارس نیوز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها