امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100979
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، هزاران تبعه سوری مقیم استرالیا و صدها نفر از اهالی شهر سیدنی، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، هزاران تبعه سوری مقیم استرالیا و صدها نفر از اهالی شهر سیدنی، جنایاتی را که گروه تروریستی موسوم به داعش در سوریه مرتکب می‌شوند، محکوم کردند.

تظاهرات‌کنندگان در میدان اصلی شهر سیدنی و با دعوت اسقف کلدانیهای کاتولیک در استرالیا گرد یکدیگر جمع شدند و حمایت خود از سوریه در برابر تروریسم را ابراز کردند.

به گزارش منابع سوری، تظاهرات کنندگان خشم خود از سیاست چشم‌پوشی و حمایت مخفیانه از گروههای تروریستی که دولتهای غربی در پیش گرفته اند، اعلام داشتند.

این در حالی است که نمایندگان کلیساهای شرقی استرالیا و نمایندگان جامعه مدنی سخنرانیهای را ایراد و حمایت تروریستها توسط برخی از کشورهای غربی و چشم پوشی از جنایاتی را که علیه مردم بی گناه سوریه و عراق به ویژه مسیحیان این کشورها مرتکب می شوند، محکوم کردند.

این افراد نامه ای را به «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل فرستادند و از سازمانهای بین المللی توقف جنایات تروریستها و توقف تجاوز صهیونیستها به نوار غزه را خواستار شدند.
انتهای پیام/ص

منبع : خبرگذاری فارس نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها