امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100980
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 31
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «مرکز رسانه‌ای فلسطین»، فعالیت‌ها و راهپیمایی‌ها در اعلام همبستگی با غزه و مردم آن که حدود 4 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «مرکز رسانه‌ای فلسطین»، فعالیت‌ها و راهپیمایی‌ها در اعلام همبستگی با غزه و مردم آن که حدود 4 هفته است زیر باران بمب و موشک قرار دارند ادامه دارد.

هزاران فلسطینی در شهر «طمره» در نزدیکی «عکا» در فلسطین اشغالی با شعار «حمله به نوار غزه را متوقف کنید» دست به تظاهرات زدن، تظاهرکنندگان پرچم فلسطین و حماس را در دست داشتند و شعارهای «ما از غزه‌ایم و غزه از ماست» و « غزه عرب را صدا میزند» سرمیدادند.

کودکان نیز با پوشیدن کفهای سفید آغشته شده به رنگ قرمز در همدردی با کودکان غزه به همراه بزرگترهای خود در این تظاهرات شرکت کردند، «شیخ رائد الصلاح» رئیس جنبش اسلامی و «شیخ عکرمه صبری» مفتی سابق قدس نیز در این تظاهرات حضور داشتند.

در شهر «اللد» واقع در سمال غرب قدس اشغالی نیز هزاران نفر با در دست داشتن پلاکارتهایی که رو آن نوشته شده بود « روز همبستگی با غزه» و « حاکمان اسرائیل قاتلان کودکانند» دست به تظاهرات گسترده زدند و حملات را محکوم کردند.

هزاران مراکشی نیز در شهر «دار البیضاء» این کشور در همبستگی با غزه دست به تظاهرات زدند و سکوت مجامع بین‌المللی و جانیان رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

«کوالالامپور» پایتخت مالزی نیز شاهد یکی از بزرگترین تجمعات خود در اعتراض به حملات به غزه بود و تعداد شرکت‌کنندگان 50 هزار نفر تخمین زده شد.

اما این تظاهراتها به قاره اروپا نیز کشیده شد و برای نمونه، هزاران نفر در «آمستردام» پایتخت هلند برای محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زدند و پرچم فلسطین را برافراشتند. تظاهرات‌کنندگان پلاکارتهایی با شعارهای «از حمله به غزه دست بردارید»، «اسرائیل را تحریم کنید»، و «فلسطین را آزاد کنید» در دست داشتند.

شهر «آرهوس» دانمارک نیز شاهد تظاهرات صدها نفر در همبستگی با غزه بود و تظاهرکنندگان پلاکارتهایی با شعار «سکوت می‌کشد» در دست داشتند و به این وسیله سکوت اروپا در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

انتهای پیام/ص

منبع : خبرگذاری فارس نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار