امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100992
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 115
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بیست‌ و چهارمین روز جنگ 33 روزه، دشمن صهیونیستی علیه لبنان، در سال ۲۰۰۶، جنگنده‌های اسرائیلی با حمله ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بیست‌ و چهارمین روز جنگ 33 روزه، دشمن صهیونیستی علیه لبنان، در سال ۲۰۰۶، جنگنده‌های اسرائیلی با حمله به یک باغ در نزدیکی شهر «قاع الریم» در استان «البقاع» دست به جنایت تازه‌ای زدند. در این بمباران 34 کارگر در حالی که در حال خوردن ناهار بودند، به شهادت رسیدند.

همچنین در شهر «الطبیة» جنگنده‌های صهیونیستی با بمباران یک منزل مسکونی 7 تن از اعضای خانواده را به شهادت رسانده و 10 تن دیگر را مجروح کردند.

در این روز همچنین صهیونیست‌ها هدف قرار دادن زیرساخت‌های لبنان را ادامه داده و 5 پل اصلی در بیروت و دیگر شهرها را کاملا تخریب کردند که در این بمباران‌ها 4 نفر شهید و 6 تن دیگر مجروح شدند.

در بیست و چهارمین روز حمله ارتش صهیونیستی به لبنان، جنگنده‌های این رژیم، مرکز فرهنگی امام موسی صدر مربوط به امور خیریه، مرکز صوتی و تصویری امام الهادی (ع) ، مجتمع فرهنگی «سیدالاوصیاء»، مرکز خیریه «کمک‌های خیریه اجتماعی» و همچنین تعدادی مدرسه را مورد هدف قرار داد.

از سوی دیگر، مقاومت حزب‌الله نیز آتش حملات خود را به سوی سرزمین اشغالی وسعت بخشید و موشک هایی با برد 75 کیلومتر را داخل اراضی اشغالی شلیک کرد. مورد هدف قرار دادن شهر «الخضیرة» با سه موشک «خبیر 1» با برد 75 کیلومتری. همچنین مورد هدف قرار دادن پادگان مرکزی نیروی هوایی اسرائیل در «رامات دیوید» و مرکز فرماندهی زرهی «یوهنتان» و پادگان «یو اف» در جولان، از جمله پاسخ حزب‌الله به حملات هوایی رژیم صهیونیستی بود.

همچنین مجاهدین مقاومت از پیش‌روی‌ نیروهای صهیونیستی در محورهای الطبیة، مرکبا، عیتا الشعب و شیحین جلوگیری کرده و همچنین 7 تانک مرکاوا را به آتش کشیدند. در این روز، ارتش صهیونیستی به کشته شدن یک افسر و دو سرباز و همچنین زخمی شدن 4 سرباز اعتراف کرد.

در عرصه سیاسی نیز، «کاندولیزا رایس»،  وزیر خارجه وقت‌ آمریکا، «کوفی عنان» دبیر کل وقت سازمان ملل را به خاطر انتقاد از رژیم صهیونیستی مورد عتاب قرار داد.

انتهای پیام/ص

منبع : خبرگذاری فارس نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها