امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10102
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۹
تعداد بازدید: 98
محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تأکید بر رعایت اخلاق توسط نامزدهای انتخاباتی در ...

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تأکید بر رعایت اخلاق توسط نامزدهای انتخاباتی در جریان تبلیغات خود گفت: هیچ‌کس در جمهوری اسلامی حق ندارد برای رسیدن به قدرت و کسب جایگاه به تخریب دیگران بپردازد و از این طریق بخواهد به مقصود خود برسد و بهتر است کاندیداها به جای نفی دیگران به اثبات خود بپردازند.

وی افزود: تخریب دیگران توسط کاندیداها در کشور جایگاهی ندارد و مردم از نامزدی استقبال می‌کنند که به ارائه برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود بپردازد و می‌دانند که فرد یا نامزدی که چیزی برای ارائه ندارد به تخریب دیگران می‌پردازد.

نائب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: یکی از معیارهای مهم مردم برای انتخاب نامزد بحث ولایتمداری آنهاست و لذا کاندیداها باید در بیان مواضع خود دقت و توجه لازم را داشته باشند، از سوی دیگر حل مشکلات اساسی مردم در امور اقتصادی باید در اولویت برنامه‌های کاری نامزدها باشد.

پور ابراهیمی ادامه داد: کاندیداها برای رفع مشکلات باید دارای برنامه عملیاتی و تیم کاری برای اجرای این برنامه‌ها باشند و چارچوب مشخصی را برای حل مشکلات مردم تعریف کنند. نامزدها باید برنامه بلندمدت و راه‌بردی و برنامه کوتاه‌مدت برای حل مشکلات فعلی جامع در دستور کار خود داشته باشند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کاندیداها باید بدانند که ادبیات عوامانه در جامعه امروز جایگاهی ندارد و و با توجه به افزایش سطح دانش در کشور نامزدها به جای شعارهای عوام‌فریبانه به طور کارشناسانه به ارائه برنامه‌های خود بپردازند. شرایط امروز جامعه با ابتدای انقلاب که تعداد دانشجویان کشور به 200 هزار نفر نمی‌رسید متفاوت است و امروز حدود 4 میلیون دانشجو در کشور در حال تحصیل هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها