امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101023
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
یکی از پزشکان نزدیک به علی‌‌اکبر ولایتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: بنابه خواست و تأکید نزدیکان ...

یکی از پزشکان نزدیک به علی‌‌اکبر ولایتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: بنابه خواست و تأکید نزدیکان آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری مقرر شد تا مدیریت تیم پزشکی معالج ایشان با آقای ولایتی باشد.

وی تصریح کرد: در همین زمینه علی‌اکبر ولایتی با تدارک تیم کاملی از متخصصین و اساتید برجسته و به طور خاص متخصصین بیمارستان مسیح دانشوری در کنار تیم پزشکی بیمارستان بهمن موضوعات مرتبط با معالجه و درمان آیت‌الله مهدوی‌کنی را پیگیری می‌کنند.

این پزشک نزدیک به دکتر ولایتی یادآور شد: از حدود دو هفته گذشته عملیات پزشکی منسجم پیگیری شده و کشیک دائم از متخصصین زیر نظر آقای ولایتی به طور شبانه‌روزی وضعیت درمان آیت‌الله مهدوی کنی را پیگیری و اجرا می‌کنند.

وی ادامه داد: تیم کاملی از متخصصین ایمونولوژی، عفونی، نورولوژی، مداخلات ریه، داخلی قلب، آی‌سی‌یو، بیهوشی، مغز و اعصاب، طب سنتی، فیزیوتراپی و تغذیه به طور دائم وضعیت آیت‌الله مهدوی کنی را مورد بررسی و درمان قرار می‌دهند و در تلاش هستند تا روند بهبود ایشان را به انجام رسانند.

این پزشک نزدیک به دکتر ولایتی تأکید کرد: تیم پزشکی متشکل از متخصصین بیمارستان مسیح دانشوری در کنار متخصصین بیمارستان بهمن و دیگر افراد با مدیریت دکتر ولایتی امیدوار است با دعای خیر مردم ان‌شاءالله شاهد بهبودی کامل آیت‌الله مهدوی‌کنی باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار