امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101030
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
خالد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد شرایط تراکتورسازی و دیدار آینده این تیم مقابل ذوب‌آهن صحبت‌های ...

خالد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد شرایط تراکتورسازی و دیدار آینده این تیم مقابل ذوب‌آهن صحبت‌های زیر را انجام داد:

فارس: در مورد بازی مقابل فولاد خوزستان صحبت می‌کنی؟

بازی اول در هر تورنمنتی شرایط خاص خودش را دارد، خداراشکر توانستیم در این دیدار عملکرد خوبی داشته باشیم و در نهایت با کسب سه امتیاز به کارهایمان پایان دهیم. بدن بازیکنانمان کمی سنگین است اما رفته رفته با شرایط آمادگی بهتری خواهیم رسید و در دیدارهای آینده نمایش پرقدرت‌تری ارائه خواهیم کرد.

فارس: تراکتورسازی با عملکرد خوب در جام شهدا و هفته اول لیگ برتر رضایت هواداران را کسب کرد فکر می‌کنی از این بابت دچار مشکل نمی‌شوید؟

همه می‌دانند تراکتورسازی با هوادارانش زنده است و حضور آنها می‌تواند به ما کمک زیادی کند ما تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا با کسب موفقیت رضایت هواداران بیشمار تراکتورسازی را به دست آوریم. از اینکه تا به امروز عملکرد خوبی داشتیم و شرمنده هواداران نشدیم بسیار خوشحالم و در ادامه هم با تمام توان کار می‌کنیم تا بتوانیم شرایط خوبی داشته باشیم.

فارس: کنار احمد آل‌نعمه در قلب خط دفاعی بازی می‌کنی آیا با یکدیگر به هماهنگی رسیدید؟

آل‌نعمه سال قبل در نفت تهران حضور داشت و من بازیکن گسترش فولاد تبریز بودم خداراشکر تا الان شرایط خوبی داشتیم اما برای اینکه به هماهنگی صد درصد برسیم نیاز به برگزاری بازی‌های بیشتری کنار یکدیگر داریم فکر نمی‌کنم تاکنون عملکرد بدی ارائه داده باشیم.

فارس: فکر می‌کنی زوج خط دفاعی تراکتورسازی بتواند یکی از خطوط دفاعی برتر لیگ را تشکیل دهد؟

بدون شک یکی از اهداف ما همین بود، تیمی که می‌خواهد حداقل یک جام بگیرد باید از همه لحاظ شرایط ایده‌آلی داشته باشد ما  به دنبال رسیدن به یک هماهنگی کامل برای تشکیل مستحکم‌ترین خط دفاعی هستیم تا با کمک خدا بتوانیم در کسب موفقیت‌های تراکتورسازی نقش بسزایی داشته باشیم و رضایت هواداران را جلب کنیم.
فارس: هفته آینده با ذوب‌آهن بازی می‌کنید، این دیدار را چطور ارزیابی می‌کنی؟

ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و بازیکنان قدرتمندی دارد، یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم فردی بسیار فهیم، مودب و باشخصیت است. او نشان داده توان بسیار زیادی دارد همچنین هافبک‌های ذوب‌آهن بازیکنان خلاقی هستند که باید حسابی تمرکزمان را بالا ببریم. اگر در روز خوب‌مان باشیم و به دستورات رسول خطیبی گوش دهیم می‌توانیم دست پر اصفهان را ترک کنیم.

فارس: و صحبت پایانی.

باز هم هواداران خوب تراکتورسازی که در همه حال پشتیبان ما بودند تشکر می‌کنم امیدوارم با نتایجی که می‌گیریم دل هواداران را شاد کنیم و جواب حمایت‌های بی‌دریغ آنها را بدهیم.

انتهای پیام/ن

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها