امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101043
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حجت‌‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی ظهر امروز در دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی طرح ولایت در دانشگاه

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حجت‌‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی ظهر امروز در دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی طرح ولایت در دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه انسان باید متکی به اخلاق و علم باشد، اظهار داشت: انسان باید در زندگی خود حلال و حرام را مدنظر قرار دهد و اموال خود را متعلق به پروردگار بداند.

دبیرکل جبهه پایداری با اشاره به اینکه خداوند هرکسی را که بخواهد هدایت می‌کند، تاکید کرد: حقیقت بندگی را انسان باید از خداوند طلب کند.

آقاتهرانی اظهار داشت: اگر انسان باور کند که مال وی متعلق به پروردگارش است در این صورت است که صدقه‌دادن نیز برای او دشواری در پی ندارد.

دبیرکل جبهه پایداری با اشاره به اینکه افرادی هستند که به مال و منصب خود افتخار می‌کنند و در واقع نباید این گونه باشد، تصریح کرد: باید در این راستا تلاش کنیم انسان باشیم زیرا در قرآن کریم نیز آمده است که روزی می‌رسد که اموال دردی را از انسان دوا نمی‌‌کند و در آن روز انسان تنها نیازمند قلبی پاک است.

آقاتهرانی تاکید کرد: اشتغال فکری انسان نیز از عواملی است که باید مدنظر قرار بگیرد و انسان باید به فکر انجام واجبات و ترک محرمات باشد.
انتهای پیام/70005/ع20/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار