امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101045
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
فتح‌الله حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به برگزاری اجلاس

فتح‌الله حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به برگزاری اجلاس کمیته فلسطین در تهران با حضور رییس جمهور گفت: برگزاری این اجلاس می‌تواند نقش این نهاد جهانی را به ریاست ایران در مسائل بین المللی ازجمله غزه برجسته کند و به تلاش‌های سیاسی برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی توانی دوباره دهد.

وی افزود: جنبش عدم تعهد به لحاظ عدم وابستگی به قدرت‌های جهانی جایگاه مناسبی برای تبادل نظر کشورهای مستقل جهانی است که مسئله فلسطین و حمله رژیم صهیونیستی به غزه از جمله آن موارد محسوب می‌شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: جنبش عدم تعهد باید با تمام تلاش خود در راستای توقف حمله رژیم صهیونیستی به غزه و عدم گسترش کشتار مردم حرکت کند.

حسینی همچنین گفت: متاسفانه مجامعی همچون شورای امنیت سازمان ملل متحد و شورای حقوق بشر تنها به ذکر برخی از سخنان سطحی قناعت کرده و از موضع گیری جدی پرهیز کزده‌اند. جنبش عدم تعهد باید پرچمدار مقابله با کشتار مردم غزه باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار