امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101049
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: نقش ایران در حمایت از ...

سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: نقش ایران در حمایت از مقاومت مردم غزه یک نقش محوریست و حتی موضع‌گیری‌هایی هم که در سطح منطقه و جهان در حمایت از مردم غزه شاهد آن بودیم پس از موضع‌گیری قاطع مقام معظم رهبری در قبال مسأله فلسطین اتفاق افتاد.

وی افزود: برگزاری نشست کمیته فلسطین کشورهای جنبش عدم تعهد و حضور وزرای خارجه کشورهای عضو این کمیته در تهران خود نشانه دیگری در زمینه نقش تأثیرگذار و پیشتازانه جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت مردم غزه است.

این نماینده اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: موضع‌گیری تعدادی از کشورها در قبال مردم غزه و فلسطین موضع‌گیری‌هایی بزدلانه و از سر ترس است، اینکه مقاومت مردم غزه سرکوب شده و به عنوان یک حرکت تخریبی از آن یاد شود به هیچ عنوان به سود مردم فلسطین و غزه نیست.

مره‌صدق خاطرنشان کرد: آنچه که در ارتباط با غزه بسیار نگران‌کننده است این است که یک کشور عربی و اسلامی هم‌مرز با غزه که می‌تواند در کمک‌رسانی به مردم غزه نقش تأثیرگذاری داشته باشد تاکنون هیچ اقدام عملی خاصی را صورت نداده است.

وی افزود: در حالی که بسیاری از هنرمندان و روشنفکران در سراسر جهان و حتی آمریکا به اقدامات غیرانسانی رژیم صهیونیستی در غزه اعتراض می‌کنند ممانعت از برگزاری راهپیمایی در برخی کشورها در حمایت از مردم فلسطین اقدامی فتنه‌گرانه دانسته می‌شود و این اقدام چیزی جز فراهم آوردن زمینه شکست مردم غزه و ایجاد شرایط ایده‌آل برای آمریکا و رژیم صهیونیستی نیست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها