امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101053
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ در جمع ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ در جمع نیروهای رسمی برادر و خواهر این سپاه به مناسبت 13مرداد روز قشر بسیج جامعه زنان با اشاره به شهدای زن درانقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس اظهار داشت: بزرگداشت شهدای زن و رزمندگان این قشر آن چنان که باید برگزار شود، انجام نشده است لذا لازم است تا دستگاه‌های مربوطه برای شناخت این قشر در جامعه تلاش بیشتری کنند.

وی افزود: زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش به سزایی داشتند و همدوش مردان در این عرصه مبارزه کردند ولی تاکنون آن چنان که باید این نقش شناسانده نشده و متأسفانه آمار درست و دقیقی از تعداد رزمندگان و شهدای زن در دست نیست.

گواهی ادامه داد: به نظر من بیشترین تأثیر در پیروزی دفاع مقدس را زنان داشته‌اند چراکه از دامان مادران صبور و مقاوم و فاطمی(س) بود که پیروان و یاری کنندگان حسین زمان پرورش یافته و به دفاع از ارزشهای انقلاب پرداختند.

وی تصریح کرد: زنان و به خصوص خواهران بسیجی بعد از پیروزی هشت سال دفاع مقدس و درحال حاضر نیز قهرمانانه در رویارویی با جنگ نرم دشمن ایستاده اند و در سنگرهای مختلف با دشمن مبارزه می ‌کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ با اشاره به ادامه جنایات رژیم غاصب اسرائیل در فلسطین گفت: بیش از یک ماه از یورش وحشیانه رژیم اشغالگر اسرائیل که هیچ بویی از انسانیت نبرده است به سرزمین مظلوم فلسطین و مردم بی گناه غزه می‌گذرد و نزدیک به دو هزار نفر از کودکان و زنان و در کل مردم بی دفاع غزه به شهادت رسیده اند و صدها نفر نیز زخمی و مجروح شده اند و هربار با ریختن بمب‌ها و موشکهای جدید بر روی خانه و کاشانه این مظلومین تعداد شهدا و زخمی ها افزایش می یابد و هر بیننده ای که این جنایت ها را به ویژه کشتار بی رحمانه کودکان و اطفال معصوم را از تلویزیون می‌بیند ناخودآگاه اشک از دیدگانش جاری می شود ولی گویا سران عرب و مرتجعین منطقه هنوز صدای ناله‌های این مردم را نشنیده و اگر هم شنیده‌اند خودشان را به نفهمی می‌زنند و سکوت می کنند.
وی افزود: این در حالی است که اگر در دورترین شهر اروپا اتومبیل فلان سرمایه داری دچار سانحه شود همین سران پیام همدردی می فرستند و در رسانه های تبلیغی خود بارها حاضر می شوند و افسوس خود را از این واقعه اعلام می کنند ولی در برابر این همه ظلم و جنایت صهیونیست ها آن هم به سرزمینی که نخستین قبله گاه مسلمین در آنجاست خفقان گرفته‌اند و هیچ واکنشی نشان نمی دهند.

گواهی تصریح کرد: اگر این سران فاسق و فاسد عرب صدای ضجه کودکان و آه ناله مادران و استمداد مردم مظلوم غزه را می شنوند و ساکت می نشینند باید گفت ننگتان باد و خدا مرگتان را برساند که به راستی شما لکه ننگی برای اسلام و موجب شرمساری جامعه بشریت هستید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه تهران بزرگ خاطرنشان کرد: دولتمردان رژیم اشغالگر قدس باید به عنوان جنایتکار جنگی در داگاه‌های بین المللی محاکمه شوند و اگر این اتفاق پس از جنگ22 روزه می افتاد شاید الان دنیا شاهد این جنایات وحشیانه نبود و ما از محافل و مجامع بین المللی که خود را مدافع حقوق بشر می دانند و تا کنون آنها نیز ساکت بوده اند و اقدام خاصی انجام نداده اند به خصوص سازمان ملل می خواهیم که هرچه سریعتر برای توقف این کشتار و محاکمه سران این رژیم اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها