امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101054
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی عبدی نماینده اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع اعتراضی دانشجویان در

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی عبدی نماینده اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع اعتراضی دانشجویان در مقابل دفتر حافظ منافع مصر که برای حمایت از مردم مظلوم غزه برگزار شد، گفت:‌ امروز به خاطر فجایع غم‌انگیزی که در غزه رخ می‌دهد دل ما خون است.

وی تصریح کرد: آن روزی که امام فرمودند بزرگترین دشمن اسلام آمریکا است چه کسی این فکر را می‌کرد که عده‌ای که خود را یار امام معرفی می‌کردند امروز می‌خواهند این شعار انقلابی را از ما بگیرند.

عبدی تاکید کرد: دانشجویان انقلابی مکرر اعلام کرده و تأکید کردند کسانی که دین‌پرستی را رها کردند و به مسائل دیگری روی آوردند بدانند که پاسخ ما به آنها چیزی جز شعار مرگ بر آمریکا نیست.

وی با اشاره به این که برخی‌ها تلاش می‌کنند دشمنی ما با آمریکا را زیر سوال ببرند، افزود: این افراد خیانت می‌کنند و می‌خواهند را راه‌اندازی دیپلماسی صدقه‌ای دشمنی ما با آمریکا را کمرنگ کنند و من با صدای بلند به آنها می‌گویم که پاسخ ما به آنها چیزی جز شعار مرگ بر آمریکا نیست.

وی تصریح کرد: کسانی که خود را دشمن امام کرده‌اند در مسیر از بین بردن شعار مرگ بر آمریکا تنها نیستند و برخی از کشورهای عرب هم برای این کار سرمایه‌گذاری فراوانی می‌کنند. همچنین رژیم آل‌سعود و رژیم آل خلیفه تلاش دارند جبهه مقاومت را درون منطقه تخریب کنند.

وی اظهار داشت: ما به دشمنانمان می‌گوییم که تا جان در بدن داریم از یاری رساندن به رهبر خود لحظه‌ای درنگ نخواهیم کرد و از دشمنی با مستکبران کوتاه نخواهیم آمد.

وی یادآور شد: دولتمردان مصری نباید سرنوشت حسنی‌مبارک را فراموش کنند زیرا ادامه مسیر حسنی مبارک سرنوشتی جز آنچه خود مبارک به آن دچار شد در پی نخواهد داشت.

وی در خاتمه اظهار داشت: ما لحظه‌ای در راه دفاع از مردم مظلوم غزه کوتاهی نخواهیم کرد و با ندای لبیک یا خامنه‌ای آماده‌ایم هر کمکی که می‌توانیم به مردم غزه و دشمنی با مستکبران انجام دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار