امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101055
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پرویز سروری عضو شورای شهر تهران با حضور در تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل دفتر حافظ ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پرویز سروری عضو شورای شهر تهران با حضور در تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل دفتر حافظ منافع مصر ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی گفت: متأسفم که ما امروز در مقابل دفتر حافظ منافع مصر، کشوری که روزی انقلابیون افتخار می‌کردند که یک روز در آن کشور زندگی کرده‌اند، حضور داریم.

وی افزود: مصر در یک زمانی تمام قد در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاد و از این لحاظ تاریخ و سابقه انقلابی با عظمتی دارد اما امروز به کشوری تبدیل شده است که آرزوهای رژیم صهیونیستی در این کشور تبلور پیدا می‌کند.

سروری در ادامه خاطرنشان کرد:‌ متأسفیم از اینکه کشوری که برای صهیونیست‌هایی که از موشک‌های رزمندگان غزه فرار می‌کنند پناه می‌دهد اما برای مردم غزه که در بدترین شرایط به سر می‌برند کاری  نمی‌کند.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: مردمی که از نظر مواد غذایی، مواد دارویی، سلاح و امکانات بی‌بهره‌اند حتی امکانات قانونی سازمان ملل نیز برای آنان استفاده نمی‌شود.

وی با انتقاد از رویکرد سازمان ملل متحد در قبال جنایات رژیم صهیونیستی گفت: جای تأسف است که رئیس سازمان ملل متحد از اینکه مردم جهان در اعتراض به اقدامات صهیونیست‌ها تظاهرات می‌کنند نگران است و عنوان می‌کند که امکان دارد این تظاهرات و اعتراضات که نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی است به تنفر علیه یهودیان منجر شود این پرادوکس عجیبی است که دنیا با آن مواجه است.

سروری گفت: سازمان مللی که باید برای صلح در جهان تلاش کند در حال حمایت از رژیم جنایت‌پیشه اسرائیل است.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز همه دعواها بر دو موضوع سازش و مقاومت است، گفت: همه این تحرکات برای از بین بردن جبهه مقاومت است. نتانیاهو می‌گوید سال 2014 امن‌ترین سال برای اسرائیل بوده است حال چرا حمله به غزه کرده است؟

وی افزود‌: آنان فکر می‌کنند که سوریه تضعیف شده و امکان حمایت از غزه را ندارد رژیم صهیونیستی برهمین اساس احساس کرد غزه بی‌سلاح و بی‌دفاع است و عراق نیز درگیر مسائل تروریستی داعش است براساس همین تحلیل غلط حمله به غزه را به معنای حل این موضوع عنوان کرده‌اند، اما امروز شاهدیم که جبهه مقاومت با قدرت در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاده است.

سروری در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: دولت مصر نه برای امت عرب و اسلام بلکه براساس نیت بشردوستانه امکان ارسال غذا و دارو را با گشودن گذرگاه رفح برای مردم مظلوم غزه را فراهم کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها