امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 101062
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد عملکرد اقتصادی دولت، اظهار ...

احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد عملکرد اقتصادی دولت، اظهار داشت: باید به دولت کمک کرد و فرصت داد تا سیاست‌هایش را پیش ببرد.

وی افزود: در کنار اقداماتی که در دولت در عرصه سیاست داخلی به ویژه مسائل اقتصادی اتخاذ می‌کند قطعاً پیشنهادات و دیدگاه‌های دیگری نیز وجود دارد اما باید فضا، فضایی همراه با آرامش و با ثبات باشد تا بتوان در عرصه سیاست داخلی کارها را پیش برد.

دبیرکل حزب اراده ملت در مورد سیاست‌های دولت در زمینه دیپلماسی نیز خاطرنشان کرد: اولویت دولت در عرصه دیپلماسی است و ما نیز امیدواریم که در مذاکرات هسته‌ای به اهداف مورد نظرمان دست یابیم.

حکیمی‌پور دلیل اولویت‌گذاری دولت در عرصه دیپلماسی را تنش‌زدایی و اعتماد زایی متقابل بین ایران و برخی از کشورهای غربی عنوان و تصریح کرد: دولت معتقد است اگر برخی مشکلات بین المللی را حل کند به تناسب آن مشکلات داخلی نیز حل خواهد شد.

وی در پایان اضافه کرد: دولت تمام تلاش خود را در بعد داخلی و خارجی بسیج کرده است بنابراین همه باید به دولت کمک کنیم؛ ارزیابی‌هالی ما از دولت باید بر اساس اطلاعات موجود باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها